Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 16. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 16. kola

Výsledky nedělních zápasů 16. kola © -

0

16.12. - Přinášíme Vám výsledky druhého hracího dne 16. kola Primera División. Villarreal konečně přerušil šňůru zápasů bez vítězství a z hřiště Getafe si veze 3 body. Betis díky dvěma vyloučeným hráčům soupeře dokázal obrátit zápas s Almerií. Sevilla jen remizovala na hřišti Valladolidu, Real porazil Osasunu

Deportivo - Zaragoza 1:1

Úvodní branku vstřelil v 18. minutě D. Milito, po poločase vyrovnal stoper Coloccini, čímž stanovil konečný výsledek-remízu 1:1. Deportivo bude s bodem spokojeno, Zaragoza více méně také.

góly: 1:0 min. 18 - D. Milito, 1:1 min. 54 - Coloccini

Getafe - Villarreal 1:3

Utkání dvou mužstvem praktikujících útočný fotbal skončilo gólovou smrští. Zářil zejména turecký útočník hostí, Nihat, autor dvou branek. V závěru se dokázali prosadit jak Cazorla za hosty, tak Kepa za domácí. Villarreal tak přerušil šňůru špatných výsledků nejlepším možným způsobem.

góly: 0:1 min. 16 - Nihat, 0:2 min. 79 - Nihat, 0:3 min. 84 Cazorla, 1:3 min. 86 - Kepa

Mallorca - Bilbao 0:0

Bezbrankové utkání bylo k vidění na Mallorce, kde defenzivně laděné Bilbao odolalo největším hrozbám domácích, Arangovi a Güizovi.

góly: /

Betis - Almeria 3:1

Betis zdá se, se pod novým trenérem Chaparrem zvedá. Utkání se však začalo dobře vyvíjet pro hosty-na začátku zápasu se dokázal prosadit Negredo, ještě do konce prvního dějství srovnal z penalty Edu. Na počátku druhé půle vstřelil vítěznou branku zápasu střelec domácích, Pavone. Ten samý hráč přidal před koncem zápasu gólovou pojistku. Zápas velmi ovlivnilo vyloučení dvou hráčů hostí v prvním poločase.

góly: 0:1 min. 10 - Negredo, 1:1 min. 28 - Edu - z pen., 2:1 min. 51 - Pavone, 3:1 min. 84 - Pavone

Murcia - Racing 2:1

Nováček z Murcie zaslouženě vyhrál nad letos poměrně silným Racingem. Na začátku druhé půle se dokázal prosadit domácí Goito, během necelých deseti minut však bylo gólem z kopačky Smolareka vyrovnáno. Tři body přiřkl na stranu Murcie brazilský útočník Baiano, když před koncem utkání proměnil penaltu.

góly: 1:0 min. 56 - Goito, 1:1 min. 63 - Smolarek, 2:1 min. 84 - Baiano - z pen.

Valladolid - Sevilla 0:0

Utkání nováčka z Valladolidu se Sevillou skončilo bezbrankovou remízou.

góly: /

Recreativo - Atletico 0:0

Utkání Recreativa s ambiciózním Atleticem skončilo rovněž bezbrankovou remízou.

Real - Osasuna 2:0

První Real si doma dokázal poradit s Osasunou. První branku vstřelil už v 16. minutě po centru Sneijdera van Nistelrooy. Druhá gólová akce začala u Robinha, poté po ose Guti - van Nistelrooy míč doputoval ke Sneijderovi, který dokázal trefit vzdálenější roh branky soupeře.

góly: 1:0 min. 16 - van Nistelrooy, 2:0 min. 76 - Sneijder