Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 16. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 16. kola

Výsledky sobotních zápasů 16. kola © -

0

15.12. - Přinášíme Vám výsledky sobotních zápasů šestnáctého kola Primera Division. Espanyol si sice podle předpokladů, avšak ne zrovna přesvědčivě, poradil s poslednim Levante 1:0, další zápas mezi Valencií a Barcelonou se hraje od 22:00

Espanyol - Levante 1:0

Espanyol si podle předpokladů dokázal poradit s posledním mužstvem tabulky, Levante. Na domácím stadiónu klub z Valencie porazil nejtěsnějším rozdílem brankou stopera Jarqueho.

Góly: 1:0 min 9. - Jarque

Valencia - Barcelona 0:3

Valencie se, jak to v poslední době začíná být už pomalu zvykem, zase doma "předvedla." Vítěznou branku utkání vstřelil už ve 12. minutě po krásné akci Eto´o. Kamerunský útočník stál také na začátku akce z minuty šestadvacáté. Přihrál míč Xavimu, ten našel Messiho, který dobře viděl Eto´o. Útočník se opět nemýlil. 0:2. Definitivní tečku přidal v 61. minutě po nesobeckém vybídnutí dos Santose Islanďan Gudjohnsen.

Góly: 0:1 min 12. - Eto´o. 0:2 min 26. - Eto´o. 0:2 min. 61 - Gudjohnsen