Zpět na » Primera Division » Javi Navarro stále zraněn

Primera Division - Javi Navarro stále zraněn

Javi Navarro stále zraněn © goal.com - Javi Navarro

0

Líbilo se

08.12. - Kapitán Sevilly, Javi Navarro, si v této sezóně ještě nezahrál ani minutu a navíc je možné, že se na hřišti neobjeví do konce sezóny. Jestliže se totiž rozhodne pro operaci, je velmi pravděpodobné, že ho čekají čtyři měsíce bez balónu.

Zranění, kterým trpí Javi Navarro je jedno z nejhorších, které může fotbalistu potkat. Kvůli problémům s kolenem se na hřišti v této sezóně neobjevil ještě ani jedinou minutu.

S největší pravděpodobností se rozhodne pro operaci, která by měla proběhnout ve čtvrtek. Ovšem po této operaci bude muset zůstat bez fotbalu přibližně čtyři měsíce, což by znamenalo, že se v této sezóně možná už na hřišti ani neukáže.

Kapitán Sevilly v těchto měsících zkoušel léčbu, kterou mu doporučili lékaři klubu, ale výsledek nebyl takový, jaký by si všichni přáli.

V pátek byl na vyšetření v Barceloně, kde se mu nabídla nová možnost v podobě operace. Ta by měla jeho problém s kolenem vyřešit a měl by pak znovu nastoupit na hřiště. Ovšem až v další sezóně.

Vypadá to, že ho sevillský tým velice postrádá, protože nynější obrana andalůzského klubu je opravdu špatná. Sevilla se krčí až na 12. pozici, což je pro klub, který dvakrát ovládl pohár UEFA a v minulé sezóně skončil na třetím místě, velmi znepokojující.

Kam dál?

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To je špatné,ale co se dá dělat,hlavně aby s tím pak v budoucnu neměl opět problémy...

Sevilla F.C.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články