Zpět na » Primera Division » Etoo, Messi a Ronaldinho v základu?

Primera Division - Etoo, Messi a Ronaldinho v základu?

Etoo, Messi a Ronaldinho v základu? © -

0

Líbilo se

07.12. - Trenér Barcelony, Frank Rijkaard, zkoušel na tréninku variantu se Samuelem Etooem, Ronaldinhem a Lionelem Messim v teoretické základní sestavě, kterou by Holanďan mohl zformovat na zápas s Deportivem.

Samuel Etoo by se mohl v tomto zápase představit na Nou Campu teprve poprvé v této sezóně. Do sestavy se vrací po třech měsících. 29. srpna totiž v utkání o trofej Joana Gampera utrpěl svalové zranění.

Poté, co se do sestavy vrací Etoo, může Frank Rijkaard vsadit na stejný útok, který hrál v minulé sezóně. Vedle Kamerunce hrál ještě Messi a Ronaldinho. Ovšem Brazilec teď dva poslední zápasy začínal jen na lavičce. Tito tři hráči spolu naposledy hráli v prvním kole Primera división v zápase na Sardineru proti Racingu.

Nicméně jediným hráčem, který skoro jistě nastoupí v základní sestavě, je Messi. Ten teď měl v posledních zápasech v útoky za parťáky Andrése Iniestu a Bojana Krkice.

Frank Rijkaard již naznačil, že Samuela Etooa zřejmě nenechá hrát od začátku. Pravděpodobně naskočí až do druhého poločasu, protože ho chce šetřit na utkání Ligy Mistrů se Stuttgartem.

Kam dál?

Jakub Sobotík / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Padrino - 08.12. Odpovědět

Zbytečně moc útočníků, ale ještě se všichni zdraví nesešli Smajlík 7

Dr. House - 07.12. Odpovědět

to je preplnenej tym utocniku.....

R10 - 07.12. Odpovědět

tenhle utok co rika Rijkaard by se mohla osvedcit

maro - 07.12. Odpovědět

májí zbytečně moc utočníků!!!

meloun - 07.12. Odpovědět

souhlasím,ale titi je best

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články