Zpět na » Primera Division » Osasuna 1 – 1 Sevilla

Primera Division - Osasuna 1 – 1 Sevilla

Osasuna 1 – 1 Sevilla © -

0

Líbilo se

06.12. - Osasuna se Sevillou dohrávali utkání ze druhého kola Primera división. Zápas byl odložen kvůli nešťastnému úmrtí Antonia Puerty. Na stadionu Reyna Navarry se odehrál velice vyrovnaný zápas, který skončil 1-1.

Oba dva kluby nutně potřebovaly získat tři body, aby se jim dýchalo alespoň o něco lépe, protože jsou o dost blíže k sestupovým příčkám než k pohárovým.

Nakonec se ale musely spokojit se ziskem jednoho body, ale zaslouženě. Na góly to dopadlo 1-1 a na držení míče a počet šancí to bylo také stejně.

V 16. minutě se dostali do vedení domácí. Jaroslav Plašil dokázal překonat Palopa a Osasuna vedla 1-0. O deset minut později mohli domácí své vedení navýšit, ale penaltu neproměnil Patxi Puñal. Za to ho hned na začátku druhého poločasu potrestal Jesús Navas, který vyrovnal na 1-1 a tento stav se až do konce nezměnil.

Trenér Sevilly řekl: “Nejsem spokojen s remízou. Přijeli jsme sem vyhrát, ale bohužel se nám to nepodařilo. Osasuna hrála velice organizovaně a doma je vždy silná. Chybou bylo, že jsme si nechali dát tak brzký gól a sami jsme několik šancí nevyužili. Ve druhém poločase jsem hráli mnohem lépe, ale stále se nám nedařilo vstřelit vedoucí branku Škoda, že v závěru trefil Duda jen tyč”, vysvětlil Jimenéz.

Trenér Osausny: “Mám pocit, že jsme zbytečně zahodili dva body. Obrovskou chybou bylo neproměnění penalty. Nicméně celkově se hrou jsem spokojen. Z větší části jsme kontrolovali hru my”.

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Můžeme být rádi za bod.

Sevilla F.C.
:) - 06.12. Odpovědět

JArda PLASIL!!! Smajlík 3

:-D - 07.12. Odpovědět

Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

Reklama
Reklama
Nejnovější články