Zpět na » Primera Division » Sevilla stále v čele IFFHS

Primera Division - Sevilla stále v čele IFFHS

Sevilla stále v čele IFFHS © dailysoccerblog.net - slaví

0

Líbilo se

04.12. - Situace, které aktuálně čelí Sevilla je úplně obrácená oproti minulé sezóně. Špatné výsledky trvající již delší dobu trápí španělský klub a poslední porážka od Almeríe zapříčinila, že Sevillu už od sestupových příček dělí jen dva body.

Sevilla určitě v předešlých dvou sezónách všechny přesvědčila, že je na vysoké úrovni a je až neuvěřitelné, že se teď tak trápí. I v této sezóně sice předvedla několikrát výkon, který odpovídá její kvalitě, ale ve většině zápasů zůstala za očekáváním.

Dokázala porazit Valencii, Real Madrid nebo i Arsenal, ovšem i přesto se v lize nachází až 14. pozici a na sestupové příčky má náskok jen dvou bodů.

I přes svou krizi, je Sevilla s 292 body již patnáctý měsíc v řadě ve vedení mezinárodní klasifikace klubů IFFHS. Španělský klub má náskok před druhým Manchesterem United jen čtyři body, ale je pravděpodobné, že zakončí rok na prvním místě tohoto hodnocení, a tak by byla prvním klubem, který tam vydržel tak dlouho.

Někteří hráči Sevilly mají obavy, aby nedošlo k nejhoršímu, a proto udělají vše, aby se co nejrychleji dostali z krize. V příštím utkání se utká doma s Realem Murcia, ale teď už nikdo neví co může od Sevilly čekat. Může to být jednoznačné utkání s převahou Sevilly, ale stejně tak to může být naopak.

1.(1.)Sevilla FCEspaña/4292,0
2.(3.)Manchester United FCEngland/4288,0
3.(2.)Chelsea FC LondonEngland/4284,0
4.(4.)Santos FCBrasil/4258,0
5.(7.)Milan ACItalia/4243,0

(6.)FC Internazionale MilanoItalia/4243,0
7.(10.)FC BarcelonaEspaña/4239,0
8.(11.)Liverpool FCEngland/4237,0
9.(8.)AS RomaItalia/4236,0

(5.)CA Boca Juniors Buenos AiresArgentina/4236,0

Kam dál?

Jakub Sobotík / marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Sevilla F.C. - 11.12. Odpovědět

Richie?,přesně,souhlasím. Smajlík 1

Richie - 04.12. Odpovědět

rotak: To zase nemůžeš takhle říct. Sevilla ještě těží ze starších úspěchů, vždyť minulý rok skončili v La Primeře na 3. místě a stejně jako před dvěma lety vyhráli Pohár UEFA. K tomu se jim daří v Champions League i letos! Neboj se, že pokud budou pokračovat v současné ligové mizérii, že se nepropadnou. Myslím si však, že se Sevilla zvedne. Jinak jsem rád, že se v TOP 10 opět objevili GialloRossi!!! FORZA AS ROMA

Richie
rotak - 04.12. Odpovědět

Je videt, jak jsou spravedlive podobne zebricky...

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články