Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 14. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 14. kola

Výsledky nedělních zápasů 14. kola © -

0

03.12. - Velmi překvapivý výsledek nám nabídlo utkání na Mestalle, kde domácí Valencie podlehla Athleticu Bilbao 0-3. Valladolid dokázal porazit Villarreal 2-0 a Atlético zvítězilo na půdě Betisu 0-2.

Valencie 0 - 3 Athletic Bilbao

Athletic Bilbao porazil Valencii na Mestalle po dvaceti letech. Díky zisku tří bodů je Athletic na jedenácté pozici, zatímco Valencie zůstává šestá.

Utkání začalo v rychlém tempu, které ale po zhruba čtvrthodince hraní upadlo. Mezitím si Valencie vytvořila několik dobrých šancí, ale jako první dokázali skórovat hosté. Ve 32. minutě zamířil nádherně z přímého kopu Yeste a nedal Canizaresovi šanci.

Valencie si pak, zejména na začátku druhé půle, vytvářela tlak, ale na vstřelení branky to nestačilo. Naopak, v 60. minutě zvýšil na 0-2 Llorente a domácí hráči začali dělat chyby v rozehrávce. V 90. minutě zakončil utkání svým druhým gólem Llorente a Bilbao si z Valencie odváží výhru 3-0.

Góly: 0-1. Min.32. Yeste 0-2. Min.60. Llorente 0-3. Min.91. Llorente

Valladolid 2 - 0 Villarreal

Valladolid ukazuje, že se ve španělské nejvyšší soutěži cítí dobře a dokázal to i v zápase s Villarrealem, který vyhrál 2-0.

Villarreal toho v tomto zápase opravdu mnoho nepředvedl a za celé utkání si vytvořil jen pár šancí. Na druhou stranu domácí neměli také moc gólových šancí, ale přece jen dvě využili. První gól vstřelil v 18. minutě Llorente a v 56. minutě se prosadil Victor.

Villarreal tak nevyužil remízy Barcelony a propadl se na třetí místo. Valladolid se nachází v druhé půli tabulky, konkrétně na třinácté pozici.

Góly: 1-0. Min.18. Llorente 2-0. Min.56. Victor