Zpět na » Primera Division » Záložník Joaquin zpochybňuje manažerské schopnosti Ronalda Koemana

Primera Division - Záložník Joaquin zpochybňuje manažerské schopnosti Ronalda Koemana

Záložník Joaquin zpochybňuje manažerské schopnosti Ronalda Koemana © thesun.co.uk - Joaquin kritizuje Koemana

3

Líbilo se

13.11. - Trenérské dovednosti nového kouče Barcelony Ronalda Koemana byly zpochybněni. Španělský fotbalista Joaquin tvrdí, že manažer není ani dost dobrý na to, aby dělal kustoda. Devětatřicetiletý Joaquin působil pod trenérem ve Valencii, kde spolu strávili pouhých šest měsíců.

Fotbalista označil Koemana jako jednoho z nejhorších koučů, které za svoji bohatou kariéru zažil. Pro deník El Laguero se rozpovídal: "Nebyla to v mé sportovní kariéře rozhodně nějaká hezká zkušenost. Vůbec to nebylo dobré, ale jak vždy říkám, musíme žít s tím, co máme a co se v průběhu času stane. Nechci o tom moc hovořit, protože to, co se mě tam stalo, bych raději vymazal z paměti. Nestrávil jsem tam hezký čas."

Naštěstí pro střelce byla doba strávená s Koemanem krátká. Rychle se přesunul do Realu Betis Sevilla, kde působí dodnes. Sám Joaquim říká, že už by nikdy pod Holanďanem nechtěl působit. Když byl dotázán, zda pokud by byl prezident klubu, jestli by přivítal Koemana na lavičce, řekl: "Nechtěl bych ho ani jako kustoda."

Joaquin se se svým "nepřítelem" setkal tuto sobotu, kdy jeho Betis zajížděl na Camp Nou. Nakonec zde padl 2:5 a Španěl odehrál 63 minut.

Koeman zatím zažívá s Barcou jeden z nejhorších startů do ligové ročníku v její historii a už si proti sobě poštval fanoušky, když v létě řekl brutální sbohem legendě klubu Luisi Suarezovi. Stejně tak, jako tomu bylo s několika hráči právě ve Valencii. Uvidíme tak, jak dlouho v Katalánsku na lavičce FCB vydrží.

Michal Stix / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články