Zpět na » Primera Division » Aguirre spokojen, Laudrup nikoliv

Primera Division - Aguirre spokojen, Laudrup nikoliv

Aguirre spokojen, Laudrup nikoliv © -

0

30.11. - Přinášíme Vám reporty a názory koučů španělských klubů po včerejších zápasech Poháru UEFA. Aguirreho Atletico porazilo Aberdeen 2:0 brankami Forlána a Simaa, Laudrupovo Getafe podlehlo Hapoelu 1:2, jedinou branku domácích vstřelil Pablo Hernandéz

Atletico - Aberdeen 2:0

Góly:

1-0, m. 45: Forlán-z penalty
2-0, m. 61: Simao

Atletico:
Abbiati; Antonio López, Pablo, Eller, Pernía; Maxi(Maniche, m. 70), Cléber, Motta, Luis García; Forlán (Mista, m. 70), Agüero (Simao, m. 46)

Aberdeen:
Langfield; Hart, Diamond, McNamara (Clark, m. 33), Byrne; Smith, Severin (Maguire, m. 76), Young, Foster; Touzani, Miller

Rozhodčí: Ivan Bebek(CRO). Žluté karty: Hart (m. 44), Langfield (m. 56)

Diváci: 30000 domácí, 8000 hosté; Vicente Calderón

Trenér Aguirre své svěřence po zisku tří bodů pochválil. Kouč byl velmi spokojen jak s třemi body, tak s čistým kontem.

Atletico odehrálo velmi dobrý zápas, Mexičan pak řekl: „Bylo důležité získat 3 body a nedostat branku. Přesně to se povedlo. Tým věděl, jak kontrolovat zápas.“

„Věděli jsme, jakým způsobem hrát, když vedeme.“

Když byl kouč tázán, jak se mu líbil výkon brazilského záložníka Thiaga Motty, který si v poslední době protrpěl velké zdravotní problémy, řekl: „Mám k dispozici 24 hráčů a se všemi jednám stejně.“

„Koupili jsme dva hráče pro každou pozici, protože chceme uspět v obou soutěžích.“

Getafe - Hapoel Tel Aviv 1:2

Góly:

0-1, m.5: Badeer
0-2: m.30: Dego
1-2, m.90: Pablo Hernández-z penalty

Getafe: Ustari; Contra, Cata Díaz, Belenguer (Sousa, min. 65), Signorino; Pablo Hernández, Casquero (Braulio, min.45), De la Red, Granero; Albín, Kepa (Manu, min. 45)

Hapoel: Enyeama; Antebi, Doani, Dos Santos, Idan Shur (Oved, min. 82); Dego (Asulin, min. 85), Badeer, Abutbul, Antebi (Natcho, min.75), Goncalves; Fabio Junior

Rozhodčí: Costas Kapitanis(CYP). Žluté karty: Shur (min. 17), Enyema (min. 28), Albín (min.45)

Diváci: 2500; Coliseum Alfonso Pérez

Kouč Getafe, Michael Laudrup, byl výsledkem 1:2 naštvaný. Dánská fotbalová legenda byla zklamána výkonem Getafe, ale hlavně tím, že se jeho klub o nic v průběhu prvního poločasu nepokusil.

„Jsem hodně naštvaný hlavně kvůli tomu, co jsme hráli v prvním poločase,“ řekl.

„Ten zápas jsme měli vyhrát, pak bychom měli 6 bodů v tabulce.“

„Znovu se ukazuje, že musíte hrát naplno od první minuty. Druhý poločas byl jiný, z naší strany velmi dobrý. Snažili jsme se, vytvořili jsme si i mnoho příležitostí. Jejich brankář ale vše pochytal.“

„Zaplatili jsme za chyby ze začátku zápasu. Je to smůla, moc mě to štve, protože jsme se mohli lépe usadit v tabulce.“