Zpět na » Primera Division » FotbalPortal partnerem real-madrid.cz

Primera Division - FotbalPortal partnerem real-madrid.cz

FotbalPortal partnerem real-madrid.cz © -

0

Líbilo se

30.11. - FotbalPortal.cz získává dalšího partnera na poli českých fan webů zabývajících se zahraničními top kluby. Tentokráte se jedná o stránky real-madrid.cz, které jsou špičkou v informačním servisu, co se týče momentálně vedoucího klubu španělské La Ligy, Realu Madrid.

Portál real-madrid.cz nabízí všem fanouškům, i jen pozorovatelům komfortní servis. Real-madrid.cz je na internetu sice krátkou dobu, ale už si dokázal získat velkou řadu fandů. Návštěvnost tohoto webu je den ode dne vyšší. Na stránce naleznete třeba i fan shop Realu, ve kterém je nespočet kvalitních a originálních výrobků. Samozřejmně zde naleznete i vše co potřebujete vědět o Realu.

Velice dobře a přehledně zpracovaná soupiska a další informace přispívají k dobrému webu. Vždy dostatečně brzy před zápasem je na stránkách přehledné preview, ve kterém se dozvíte všechny informace. Ať už zranění, jak hráčů Realu, tak soupeře. Můžete i díky preview posoudit v jaké hrají týmy formě. Naopak hned po zápase je přichystán report, ve kterém také najdete všechny informace o odehraném zápase. Nejpozději den po zápase, se můžete na stránkách podívat na videa s góly či nejlepšími akcemi. Videa můžete třeba jen shlédnout nebo si je stáhnout. Navíc teď jsme na webu spustili novou tipovačku o skvělé ceny. Jako další je připravena anketa gól měsíce, také o hodnotné ceny.

Závěrem bych vám chtěl web určitě doporučit a s konstatováním, že jde o opravdu kvalitní web se s vámi loučím. Real-madrid.cz si určitě brzy získá daleko více fanoušků.

Za real-madrid.cz Tomáš Podvín

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Zdeněk Obst / real-madrid.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Raul - 03.12. Odpovědět

Ja som na tej stranke redaktorom s nickom Raúl

VANOCNI DARKY - 01.12. Odpovědět

kliknete na adresu a podivejte se tam muzes vyhrat fifu08 v cestine plus ucet na tech strankach fakt super jsou to na darky k vanocum tak se mrknete

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články