Zpět na » Primera Division » Lionel Messi kdysi volal Jose Mourinhovi a chtěl už tehdy opustit Barcelonu

Primera Division - Lionel Messi kdysi volal Jose Mourinhovi a chtěl už tehdy opustit Barcelonu

Lionel Messi kdysi volal Jose Mourinhovi a chtěl už tehdy opustit Barcelonu © thesun.co.uk - Lionel Messi a Jose Mourinho

1

Líbilo se

10.10. - BULVÁRNÍK Lionel Messi chtěl kdysi velmi působit pod Jose Mourinhem. Ten se v roce 2004 stal manažerem v Chelsea a transfer argentinského kouzelníka na Stamford Bridge byl na spadnutí. To by byla přestupová bomba.

Útočník sám volal Jose Mourinhovi a chtěl za ním k Blues přestopupit. Kouč měl za sebou nezkutečný rok v Portu, se kterým dokázal vyhrál Ligu mistrů. Messimu bylo teprve 16 let (za měsíc 17) a bylo to poprvé, co chtěl z Barcelony odejít.

Podobně, jako tomu bylo toto léto. To se už už schylovalo k přesunu do Manchesteru City, ale prezident Barcy Josep Maria Bartomeu hráči řekl, že musí dodržet platnou smlouvu.

Messi se nakonec rozhodl ještě jeden rok na Camp Nou pokračovat, aby si tak nezkazil svoji pověst a propojení s fanoušky. Nyní je třiatřicetiletý fotbalista doma v Argentině, kde se připravuje na kvalifikaci na MS. Jeho země se utká s Ekvádorem a kouč národního celku Lionel Scaloni je rád, že Messi zůstal ve Španělsku.

"Mluvil jsem krátce s Leem a má vše vyřešené. Je uklidněný. Od doby, kdy přijel, jsem neměl možnost s ním dlouze pohovořit. My jsme to z povzdaljí sledovali a jsme rádi, že je vše hotové a on může hrát. Pro národní tým je to také dobře, protože zůstal na místě, které zná, a ihned se mohl zapojit do akce. V tomto případě však nezasahujeme do hráčova teritoria," okomentoval svoji největší hvězdu Scaloni.

Michal Stix / mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

....poslední schopný trenér pod kterým hráli čučkaři ještě fotbal a nedělali jenom ostudu.

TuffGong

Nezkutecny? To by nenapsal ani baiman

vladcevesmiru1
balmain - 10.10. Odpovědět

Mas pravdu, nezkutecny, nenapíše ani totální mental. Ty hlupáku.

balmain
Hater - 10.10. Odpovědět

Přestaň tady pořád machrovat, ty debílku.

Hater
balmain - 10.10. Odpovědět

Další projev čistého primitivismu. Doporučuji občas otevřít alespoň slabikář a po malých krocích se snažit dosáhnout úrovně průměrného druháka.

balmain

pítrčech = pologramotný český fanoušek modrého hnoje co tomu sajrajtu začal fandit jen kvůli tomu tupýmu sítu co ho zesměšnili i v azerbajdžanu

prasident
Reklama
Reklama
Nejnovější články