Zpět na » Primera Division » Eto´o: Espanyol bychom porazit měli

Primera Division - Eto´o: Espanyol bychom porazit měli

Eto´o: Espanyol bychom porazit měli © -

0

Líbilo se

29.11. - Útočník Barcelony a rekonvalescent, Samuel Eto´o, je překvapen letošní formou Espanyolu, přesto však věří, že jeho klub v městském derby rivala porazí! Kamerunský útočník nebude pro zápas na Montjuic, který bude odehrán v sobotu, připraven.

Kamerunský útočník nebude pro zápas na Montjuic, který bude odehrán v sobotu, připraven. Hráč se totiž stále zotavuje ze zranění kolena.

Espanyol zaostává v tabulce za Barcelonou jenom o jednu pozici a dva body. Eto´o je rád, že klubu, ve kterém sám strávil nějaký čas na hostování, se tak daří.

„Espanyol je letos velmi silný. Jak herně, tak výsledkově,“ řekl pro Barca TV.

„Albert Riera ukazuje výtečnou formu. Pamatuji si ho ještě z působení na Mallorce. Je to kvalitní fotbalista, který může dosáhnout velkých úspěchů.“

„Ale ve fotbale, v každém zápase, záleží také na formě vašeho soupeře. My jsme připraveni a věřím, že zvítězíme.“

Eto´o byl poté tázán ohledně zápasu s Realem v posledním kole před Vánocemi, ale odmítl odpovědět s tím, že Barca se zaměřuje vždy jen na příští kolo.

„Ano, jsme soustředěni jen na sobotní zápas na Montjuic. O Madridu budeme přemýšlet, až to bude aktuální. Příští duel bude nesmírně komplikovaný. Ale pokud budeme koncentrovaní a připravení, můžeme získat tři body.“

Barcelona skončila v základních skupinách Ligy Mistrů po úterní remíze s Lyonem na prvním místě, s čímž byl pochopitelně spokojen i Eto´o.

„Je důležité, že jsme postoupili dále a že jsme skončili první. Rád bych tímto pogratuloval svým spoluhráčům a kouči. Ale v posledním zápase chceme také zvítězit. Hrajeme přece doma,“ vysvětlil.

„Nejsou slabší a silnější týmy. Někdy vám tým s méně slavným jménem způsobí mnohem více starostí.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

hhh ten si věřil Smajlík 3

Tom.Robinho
barca - 01.12. Odpovědět

uz aby byl sami zpet ! Smajlík 7

Reklama
Reklama
Nejnovější články