Zpět na » Primera Division » Kam by nakonec mohl zamířit Lionel Messi?

Primera Division - Kam by nakonec mohl zamířit Lionel Messi?

Kam by nakonec mohl zamířit Lionel Messi? © daily-bangladesh.com - Lionel Messi

2

Líbilo se

27.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Rozhodnutí Lionela Messiho opustit Barcelonu šokovalo celý fotbalový svět. Fotbalista byl již delší dobu nespokojen se situací jak na hrací ploše, tak v zákulisí. Do týmu navíc přichází jako hlavní trenér Ronald Koeman, který by chtěl z Barcy zase udělat jeden z nejvíce dominantních klubů v Evropě. Možná tak opravdu nastal čas, aby třiatřicetiletý útočník zakusil fotbal v jiné zemi. My jsme vybrali pět možností, jak může situace kolem nejlepšího hráče FCB všech dob dopadnout.

1. Zůstat v Barceloně

Vypadá to, že Messi už má v hlavně jasno a chce z Katalánska pryč. Vše by ale mohla změnit rezignace prezidenta Josep Maria Bartomeu. Ten je v posledních letech pod palbou kritiků a nemá s hráči moc ideální vztahy. Blaugranas nutně potřebují změny, ale zase si nejsme jisti, zda si mohou dovolit přijít o legendu klubu. Nyní mají probíhat intenzivní jednání, díky kterým Bartomeu může skončit a Messi by tak mohl konec ještě zvážit.

2. Juventus

Stará Dáma už dříve přivedla do kádru velmi drahé a hvězdné hráče. Loni třeba Aarona Ramseyho. Když by v týmu zůstal Cristiano Ronaldo, mohlo by dojít k senzačnímu spojení dvou velikánů. Dohoda by vešla do historie, neboť by vedle sebe nastupovali fotbalisté, kteří mají dohromady 11 Zlatých míčů. Asi by to ale nebylo pro Pirla a spol dobré dlouhodobé řešení.

3. PSG

PSG a Manchester City jsou nejbohatčí kluby na světě. Tím pádem potencionální destinace pro Messiho. Paříž každý rok ráda nakupuje skvělé fotbalisty a v ofenzivě má samé hvězdy. I tak se PSG stále nepovedlo vyhrát Ligu mistrů. S tím by mohl Argentinec pomoci. Navíc by si mohl kopnout se svým kamarádem Neymarem a předávat zkušenosti Kylianu Mbappemu. I tak by ale klub musel někoho prodat a uvolnit tak finance.

4. Inter Milán

Inter se o Messiho zajímá již od roku 2006. To ho v 18 letech skoro podepsal a to za 150 milionů eur. Nakonec ze všeho sešlo a zbytek je historie. Pokud by nakonec Messi s Barcelonou vyhrál spor a mohl odejít zadarmo, italský celek ze San Sira je jedním, kde by mohl svoji kariéru dohrát.

5. Manchester City

Od roku 2008, kdy se klubu chopil Šejk Mansour, jdou Citizens stále nahoru a jsou jedním z nejlepších mužstev na planetě. Za poslední dekádu si užili hodně úspěchů. Nyní to ale vypadá, že nad Premier League převzal kontrolu Liverpool. Messi by to mohl zase změnit. Navíc by se opět spojil se svým oblíbeným koučem Pepem Guardiolou. Hráč je mnohými považován za nejlepšího všech dob, ale asi je potřeba, aby svoje umění pedvedl ještě jinde, nežli na Camp Nou, kde mu všichni vycházeli vstříc.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 27.08. Odpovědět

City mělo údajně nabídnout 100 mega a Bernarda Silvu, Gabriela Jesuse a Garciu. To bych ani neváhal.

COKO
peeko83 - 28.08. Odpovědět

Jestli je to jen z poloviny pravda, tak bych chtěl taky uzavírat takové výměny (z pohledu Barcelony).

peeko83
F4BRE - 28.08. Odpovědět

To podle mě musí být blbost, přece by jim v City bylo jasný, že je to extrémně nevýhodný

F4BRE
Forte02 - 28.08. Odpovědět

Todle je určitě hovadina. Todle by nevymyslel ani blb Smajlík 2

Forte02
COKO - 28.08. Odpovědět

Taky mi to přijde extrémně nevýhodné i když jde jen o náhradníky. Ale psalo o tom hodně novin a webů

COKO
Eidur - 28.08. Odpovědět

I pro ty hráče to musí být vcelku nepříjemné. Jestli by to bylo opravdu nevýhodné si nejsem tak úplně jist. V dnešní době síly marketingu...

Eidur
peeko83 - 28.08. Odpovědět

Vedení Barcelony provedlo spousty nevýhodných a nepovedených obchodů. Je na čase vybrat si to zpět Smajlík 2

peeko83

City
PSG
Čína
Nebo ještě sezonu v Barce a příští sezonu zadarmo kamkoliv,kdo mu dá požadovaný plat...

RoyKeane
Forte02 - 27.08. Odpovědět

Já tipuji buď City a nebo Inter. Do Juve by to bylo hustý Smajlík 3 ale dva obrovské platy to by asi už nešlo, ikdyž Juve dávalo nesmyslné platy některým hráčům jako například Ramsey.

Forte02
peeko83 - 27.08. Odpovědět

Minimálně by tím Jiventus udělal nevšední zapis do fotbalové historie Smajlík 1

peeko83
Forte02 - 27.08. Odpovědět

To každopádně ale finance to nedovolí si myslim Smajlík 2

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články