Zpět na » Primera Division » Barcelona trofej nevyhrála, Deco ano

Primera Division - Barcelona trofej nevyhrála, Deco ano

0

18.12. - Přestože Barcelona nevyhrála mistrovství světa, odnesla si alespoň dvě ceny za nejlepší hráče. První místo obsadil Deco, na třetím se umístil Ronaldinho

Deco byl oceněn za svoje skvělé představení v průběhu obou zápasů. Zvláště pak v prvním, kde dal nádherný gól, pravděpodobně nejhezčí na turnaji. Na druhém místě skončil brazilský útočník Iarley. 32letý hráč Internacionálu pomohl svými výkony k vítězství na tomto turnaji. Iarley má na svém kontě už dvě vítezství mezinárodního poháru, v roce 2003 také pomohl týmu Boca Juniors, který porazil na penalty italský tým AC Milán.

Ronaldinho třetí
Míčový kouzelník a podle mnohých nejlepších fotbalista planety předváděl fotbalovou techniku v celé své kráse. Bohužel to ve finále na Internacionál nestačilo, ale přesto každý jeho dotek s míčem byl odměněn diváky obrovským aplausem.