Zpět na » Primera Division » Kubo: Mým cílem je Real Madrid

Primera Division - Kubo: Mým cílem je Real Madrid

Kubo: Mým cílem je Real Madrid © whaleshares.io -

0

Líbilo se

03.08. - Real Madrid má ve svém kádru několik talentů, kteří mají být budoucností Bílého baletu a jedním z nich je Takefusa Kubo. Stále teprve osmnáctiletý japonský reprezentant, který strávil sezónu na hostování v Mallorce, by se rád v budoucnosti porval o místo v prvním týmu.

„Rok v Mallorce? Klub mi umožnil, abych se rozvinul jako hráč i jako člověk. Zanechal jsem tam mnoho přátel, se kterými jsem si rozumněl a se kterými jsem si prošel dobrými i špatnými chvílemi. Z mnoha ohledů to byla nezapomenutelná sezóna,“ okomentoval své hostování.

„Budoucnost? Mým snem bylo vždy to, abych se stal jedním z nejlepších fotbalistů na světě a nepřestávám pracovat, abych toho dosáhl. Vždy jsem říkal, že je mým cílem hra v Realu Madrid. Kvůli tomu pracuji a dělám co jen dokážu, i když nevím, co se stane. Moc se mi libí hrát v jedné z nejlepších lig na světě. Je to vidět, ne?"

„Můj styl? Rád dostávám míč mezi liniemi nebo ve středu pole, kde je nejvíce hráčů a následně se snažím být tím rozhodujícím. Má technika driblingu je vším, co jsem se ve fotbale doposud naučil a pokud vezmu v potaz to, jak jsem mladý, tak mám ještě veliký prostor pro zlepšení. Když jsem byl malý, tak jsem si hrál neustále s míčem, od osmé ráno až do soumraku. Nikdy jsem z toho nebyl unavený. Je to má vášeň a celkově je fotbal součástí mého života, už od dětství. Hraji fotbal, abych se zlepšoval."

„Že se říká, že jsem nesmělý? Na hřišti určitě nesmělý nejsem. Pokud bych byl, tak bych se nemohl zlepšovat."

Kubo vyrůstal v mládežnické akademii Barcelony a výrazněji na sebe upozornil v dresu FC Tokio. Právě odtud minulé léto zamířil do Realu Madrid, který ho ihned poslal na hostování. V Mallorce si připsal 4 góly a 5 asistencí.

Gabriela Průšová / en.as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články