Zpět na » Primera Division » Helguera: Gago se nikdy neskrývá

Primera Division - Helguera: Gago se nikdy neskrývá

0

Líbilo se

18.01. - Iván Helguera po vítězství nad Zaragozou poznal v mužstvu Realu Madrid změnu k lepšímu a chválil hlavně hru Fernanda Gaga, který se stal jedním z nových hráčů blancos. Helguera poskytl rozhovor španělskému deníku Marca.

Tým se po nezdaru na Riazoru viditelně změnil. Je teď před námi nový Real Madrid?
Je jisté, že v utkání proti Zaragoze se mohl vidět jiný styl hry, a zdá se, že nám také seděl. Přemýšleli jsme, co potřebujeme změnit, a musíme ukázat, že umíme hrát fotbal.

Pogratuloval vám Capello?
Neřekl nám nic, ale je spokojený.

Je Gago klíč ke změně?
Gago je velmi důležitý hráč, protože vždycky chce balón. Mít hráče uprostřed pole, který se neskrývá, je klíčem k dobré hře.Typ s jeho osobností je pro mužstvo jako Real Madrid důležitý. A s Higuaínem je to stejné. Vedli jsme si celkem dobře. Ale i když nebudou hrát oni, musíme pokračovat po cestičce, kterou jsme si vyšlapali v utkání se Zaragozou.

Podobají se Gago a Redondo?
Jsou rozdílní, ale oba dva mají kvalitu, kterou každý tým potřebuje, a hlavně se ve hře neskrývají. Rozhodují jeden, dva nebo tři pohyby, podle nich poznáte, kdo chce míč, a Gago ho vždy chce.

Krize, reakce, krize, reakce… Chybí kontinuita?

Nemyslím si, že bylo tolik krizí. Chyběla nám nepřetržitost, ale tím trpí všechny mužstva.

Také si myslíte, že se Barcelona nachází v krizi?

Barcelona je velké mužstvo a může se jí stát to samé co Madridu. Jakmile ztratí dva zápasy, už můžeme mluvit o krizi. Není normální vidět ji ztrácet tolik zápasů, ale je to stále velké mužstvo.

Jste spokojen s hrou Realu, kterou předvedl v neděli?
Jsem velmi spokojen. Jakmile tým hraje dobře, vše je jednodušší.

Vidíte budoucnost optimisticky?

Od zápasu se Zaragozou jsem optimista. V tomto utkání byl vidět Real Madrid, jaký ho chceme všichni. Byl to jeden z nejlepších zápasů roku a přesně takhle musíme pokračovat.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články