Zpět na » Primera Division » PSG to nevzdává. Nabízí Neymarovi rekordní plat, jen aby neodešel do Barcelony

Primera Division - PSG to nevzdává. Nabízí Neymarovi rekordní plat, jen aby neodešel do Barcelony

PSG to nevzdává. Nabízí Neymarovi rekordní plat, jen aby neodešel do Barcelony © dailymail.co.uk - Neymar

1

Líbilo se

20.04. - Byť se mohlo zdát, že se Paris Saint Germain začalo rezignovaně smiřovat se situací, kdy v létě může přijít o svoji nejdražší hvězdu, útočníka Neymara, nakonec je možná všechno jinak. Dle informací Diario Sport totiž vedení francouzského klubu dělá vše pro to, aby hráč zapomněl na návrat do Barcelony a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je podle něj vylepšení platových podmínek.

Brazilec Neymar je spojován s letním návratem do Barcelony, odkud v roce 2017 utekl do Paříže. Hvězdný útočník zatoužil po comebacku do známých míst, která s vidinou možnosti stát se nejlepším fotbalistou planety a vymanit se ze stínu svého spoluhráče Messiho, zbrkle a neotřelým způsobem opustil.

Paris Saint Germain loni jeho přestup zamítlo, nedohodlo se s Barcou na přestupové sumě a letos s odchodem vedení klubu rovněž nebylo svolné.

Poslední týdny se ale dle zpráv z médií měl postoj PSG v celé kauze značně změnit, prý bylo ochotno s Barcelonou jednat a dokonce snížit požadovanou přestupní částku.

Ale buď to byly falešné informace, nebo se PSG vzepjalo v k poslednímu zoufalému pokusu udržet extravagantní hvězdu ve svém kádru. Podle Diario SPORT totiž nabízí Neymarovi novou, finančně vylepšenou smlouvu, která by ho s týmem svázala až do roku 2025.

Současný kontrakt Brazilce má trvání do léta roku 2022 a přijde si díky němu na 600.000 liber týdně. V tom novém mu sportovní ředitel Leonardo navrhuje gáži ještě o 40.000 liber vyšší. Tím by se v pořadí nejlépe placených fotbalistů světa zařadil na třetí místo za Messiho a Cristiana Ronalda.

V platovém žebříčku PSG by ještě víc odskočil druhému Kylianovi Mbappému, který podle L´Equipe bere 375.000 liber týdně.

Zlákají podmínky nové smlouvy Neymara k tomu, aby přehodnotil své přání vrátit se na Camp Nou, nebo už v jeho životních prioritách převažuje sentiment nad financemi? Není totiž sporu o tom, že pokud by transfer do Barcelony vyšel, musel by se hodně uskromnit, neboť Barca by mu mohla maximálně nabídnout stejnou smlouvu, jakou měl před svým přestupem do Francie.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ani bych se tomu nedivil. Od toho vyřazení s náma na Camp Nou nás nenávidí. Možná by jim ani tak nevadilo, kdyby šel jinam, ale do Barcy, to nepůjde. Když mu nabízejí takový prachy, tak Barca na ten plat nebude mít. Messi má obrovský peníze a kdo je v hierarchii další (například Suarez) taky hodně dobrý. Ty platy Barcelonu hodně dusí, takže s Neymarem si myslím, že počítat nemůžeme, ledaže by kývl na prachy a vyměnili (plus doplatek) by ho za Griziho, který má ten plat taky vysoký.

tamburin

Tak ono taky mají proč, ten zápas byl neuvěřitelnej, ale taky pěkná prasárna

Tomguncz9

Nejdřív stanoví cenu za jeho prodej, teď zase ho chce strašně udržet, kdo aby se v těch novinářských sračkách vyznal..

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články