Zpět na » Primera Division » V Barceloně se možná rýsuje snový scénář. Neymar se vrátí z Paříže a Messi prodlouží smlouvu

Primera Division - V Barceloně se možná rýsuje snový scénář. Neymar se vrátí z Paříže a Messi prodlouží smlouvu

V Barceloně se možná rýsuje snový scénář. Neymar se vrátí z Paříže a Messi prodlouží smlouvu © Bleacher Report - Messi s Neymarem

2

Líbilo se

16.04. - Na pobřeží Středozemního moře se v posledních dnech dějí věci. Ve vedení Blaugranas dlouhodobě panovaly znatelné neshody, které vyeskalovaly během probíhající ekonomické krize. S klubem se po hádce s prezidentem Josepem Mariou Bartmoeuem rozloučil další člen představenstva Emili Rousaud. Právě on promluvil o probíhajících přestupových jednáních celku z Camp Nou.

Rousaud působil jako viceprezident Barcelony přes pět let, minulý týden se však rozhodl pro rezignaci. Mezi funkcionáři španělského mistra podle něj panuje korupce, proti níž je odhodlán bojovat soudní žalobou.

Mezi další ožehavá témata spojená s klubem se řadí dvojice fotbalových záležitostí. Fanoušci se strachují, jak to bude s ikonickým Lionelem Messim. Dlouholetému tahounovi mužstva totiž příští rok v červnu končí smlouva a prodloužení kontraktu se zdá být ve hvězdách. Nevysoký Argentinec dokonce má mít výhrady k nedávné kritice hráčů ze strany vedení.

Osobně si myslím, že Barcelona se s Messim dohodne. Obě strany ještě musí udělat nějaké ústupky, ale bylo by pro mě překvapením, kdyby utnuli tak úžasný příběh,” sdělil svůj názor Rousaud pro ESPN Deportes.

Ve velkých klubech čas od času dojde k podobným věcem,” připojil své myšlenky v rozhovoru s TV3 trenér prvního týmu Quique Setien. „Kdyby se vše nepřenášelo do médií, bylo by to mnohem snazší. Ale dle mého hráč jako Messi nebude měnit své rozhodnutí kvůli jednomu excesu.

Humbuk dělá mezi fotbalovými příznivci také propletená situace kolem Neymara. Technicky nadstandardní Brazilec před třemi lety vyměnil Barcelonu za Paříž, teď však svého rozhodnutí lituje. Rousaud dává naději i těmto jednáním.

Určitě se jedná o reálný scénář. Neymar se v létě možná vrátí. Pandemie koronaviru podstatně snížila tržní ceny hráčů, čehož může kupující strana využít. Pro prodejce je ale zase výhodnější počkat. Uvidíme, jak se tyto dva faktory navzájem ovlivní,” řekl barcelonský rodák a úspěšný podnikatel na poli energetiky.

Vojt?ch Olšr / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 16.04. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 to by na to ta kataláínská žumpa musela mít peníze...

Wazz

A ty jsi od kud???

Spaitter
Reklama
Reklama
Nejnovější články