Zpět na » Primera Division » Přestupové novinky z Barcelony: Plánuje se výměna obránců, Lautaro by rád za Messim?

Primera Division - Přestupové novinky z Barcelony: Plánuje se výměna obránců, Lautaro by rád za Messim?

Přestupové novinky z Barcelony: Plánuje se výměna obránců, Lautaro by rád za Messim? © FotbalPortal.cz -

1

Líbilo se

11.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Přestupové spekulace plní největší prostor stránek novin v této nepříjemné době, kdy byl chod fotbalové sezóny ochromen z důvodu šíření nákazy COVID-19. Probírají se různé potencionální přestupy a my se teď můžeme zaobírat těmi, jež se momentálně zmiňují v souvislosti s Barcelonou.

Lautaro Martínez

Samozřejmě velká pozornost je věnována argentinskému útočníkovi Interu Milán. Ten by se měl stát v létě novou posilou katalánského klubu. Jeho výkupní klauzule je 111 milionů eur a hráč údajně odmítá podepsat nový vylepšený kontrakt, díky němuž by si ho nerazzurri pojistili lépe. Kolem útočníka však kromě Barcy krouží i další kluby. „Volalo mi hodně lidí ze Španělska, Anglie či Itálie. Četli jsme spekulace a komentáře v tisku, ale opravdu nic nevíme. Lautaro je spokojený tam, kde je.

„Kdybych něco řekl, pak bych lhal. Chce jenom hrát fotbal a dávat góly. Nemluvili jsme o přestupu do jiného klubu nebo kontraktu s Interem. Jsme samozřejmě v kontaktu s mnoha lidmi z jiných týmů, setkali jsme se abychom se navzájem poznali, ale nebylo to nic formálního," citoval Daily Mail agenta Martíneze Beta Yaqueho.

K zájmu Barcelony pak pouze podotkl: „Kdo by nechtěl hrát s Messim? Lautaro je velmi zdrženlivý, necítí se být hvězdou. Ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se o něj zajímaly velké kluby a chtěly ho koupit. Tohle je fotbal, trh pořád funguje," dodal.

Ousmane Dembélé

Barcelonský deník Mundo Deportivo psal v minulých dnech o zájmu dvou italských klubů o francouzského útočníka. Ačkoliv vedení tvrdilo, že Dembélého chce udržet v kádru, dobré nabídce by asi neodolalo. 70 milionů eur je prý ochoten zaplatit Juventus, Inter Milán se o hráče údajně také uchází. V jeho případě Barca přemýšlí, jak ho zahrnout do operace Lautara Martíneze.

Coutinho

Zde v posledních hodinách žádné převratné novinky nenastaly, nejvíce se stále mluví o zájmu londýnské Chelsea, která preferuje hostování s volitelnou opcí na přestup, zatímco azulgranas chtějí mít své jisté a preferují povinnou opci, byť na nižší částku.

Nelson Semedo - Joao Cancelo

Pravý obránce Nelson Semedo by se podle deníku The Sun mohl stát součástí výměny s Manchesterem City, jejíž součástí by se paradoxně stal jiný Portugalec. Na Camp Nou by mohl zamířit Joao Cancelo, kterému se na Etihad Stadium angažmá prozatím příliš nevede.

Ivan Rakitić - Diego Carlos

Barceloně ze velmi zalíbil brazilský stoper Sevilly Diego Carlos, o něhož se zajímá rovněž Liverpool. Výkupní klauzule hráče je nastavena na 75 milionů eur, nicméně na Camp Nou věří v dohodu, kdy by opačným směrem mohl putovat záložník Ivan Rakitić.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články