Zpět na » Primera Division » Messi už bouchnul. Na Instagramu popřel všechny falešné zprávy

Primera Division - Messi už bouchnul. Na Instagramu popřel všechny falešné zprávy

Messi už bouchnul. Na Instagramu popřel všechny falešné zprávy © FotbalPortal.cz - Lionel Messi

0

Líbilo se

10.04. - Už mu došla trpělivost. Barcelonský útočník Lionel Messi odmítal číst neustálé falešné informace, které v posledních hodinách byly spojeny s jeho jménem. Zejména o tom, že má nabídky z dalších klubů. Popřel ale i zprávu, v níž byl dáván do souvislosti s uvolněním legendárního útočníka azulgranas Ronaldinha z vězení.

Dlouho zůstával klidný. Ale včera už to Lionel Messi nevydržel. Už se ho silně dotkly nepravdivé informace, které se o něm šířily v médiích. Proto ve svém stories na Instagramu veškeré falešné zprávy dementoval.

Především to, že by měl mít nabídku z italské ligy od Interu Milán. Tuto novinku rozkřikl server TNT Sports. „Rozběhla se jednání, konečné rozhodnutí bude na Messim, ale Inter na tom určitě pracuje," uvedl. A čestný prezident a bývalý majitel milánského klubu Moratti svými komentáři celou kauzu ještě více nafoukl. „Myslím si, že Messi nemusí být jenom snem. Blíží se ke konci smlouvy a byl by bezesporu skvělou posilou," řekl.

Informaci z twitterového účtu TNT Sports, že se Messi bude stěhovat do Interu společně s argentinským fotbalistou Thiagem Almadou označil nálepkou "Lež č.1"

TNT Sports se pak vytasil z další bombou, podle níž má Messi nabídku i z argentinského klubu Newell´s Old Boys, o němž se kdysi vyslovil, že by v něm rád dokončil kariéru. „Leo má nabídku z Newell´s Old Boys, aby se vrátil domů, ale Inter také tlačí a co řekl Moratti je pravda," uvedl novinář Martin Castilla.

Messi následně důrazně popřel i třetí informaci, podle níž měl zaplatit kauci ve výši 1,6 milionů dolarů za propuštění bývalého fotbalisty Ronaldinha z vězení v Paraguayi, kam se exbarcelonský míčový kouzelník dostal kvůli falšování cestovního pasu. Peníze totiž měly putovat z účtu některé z barcelonských bank. „Lež č.2" přepsal text útočník Barcelony.

„To, co řekli v tomto médiu o Newell´s před několika týdny, byla rovněž lež. Ještěže jim nikdo nevěří...," uvedl v příspěvku Messi.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cukr - 10.04. Odpovědět

To je horší než na vesnici, když se řekne jedna bába povídala.
Horší to je právě o to, že novináři si jen vymýšlejí a jsou za to placení.Tohle by mělo být trestné

cukr

Máš recht, svoboda tisku ano, ale ničím nepodložené lži Smajlík 12 Vždyť tohle nemá s novinařinou pranic společného

PepikzHane
Lazar - 11.04. Odpovědět

To je pravda, ale můžou si za to lidi sami. Nejčtenější deníky u nás: Blesk a Babišdnes. Obecně češi si pořád na něco stěžují ale sami to vehementně podporují

Lazar
Reklama
Reklama
Nejnovější články