Zpět na » Primera Division » Cristiano Ronaldo na cestě zpět do Realu Madrid?

Primera Division - Cristiano Ronaldo na cestě zpět do Realu Madrid?

Cristiano Ronaldo na cestě zpět do Realu Madrid? © corriere.it - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

06.04. - BULVÁRNÍK Budoucnost Cristiana Ronalda v Juventusu Turín je tématem číslo jedna italských novinářů. Současná krize způsobena pandemií koronaviru množí otazníky nad pokračováním portugalské hvězdy v dresu bianconeri. Jde samozřejmě v první řadě, ostatně tak jako vždycky, o peníze.

Není to tak dlouho, co se mluvilo o nejisté budoucnosti Cristiana Ronalda v dresu Juventusu Turín. S italským klubem má sice smlouvu až do roku 2022, jenže kvůli pandemii koronaviru se dostal i turínský klub, tak jako další ekipy, do finanční svízele.

V tuto chvíli není vůbec jasné, jak na tom Stará dáma po finanční stránce v příštích měsících bude, než se situace, jak všichni aspoň doufají, vrátí do "předvirového" normálu.

Jenže v tu dobu už v kádru nemusí být hlavní hvězda Cristiano Ronaldo. Jeho plat 31 milionů eur ročně je ohromnou zátěží. A to i ve chvíli, kdy byla hráčům mzda snížena o určité procento. Pořád je to pro klub pořádné závaží v nelehké situaci.

Řešením nekomfortní situace mohl být transfer portugalského útočníka, ve hře měly být zejména anglické kluby, které disponují potřebnými penězi.

Nicméně nyní podle deníku Corriere dello Sport vstupuje do hry i Real Madrid. Ten se po odchodu portugalské hvězdy střelecky trápí a spojit znovu své cesty by bylo jen ku prospěchu Bílého baletu. A dle italských novinářů by mohl být Ronaldo dokonce k mání za rozumnou cenu kolem 60 milionů eur, což je o 40 méně než před dvěma roky, kdy CR7 do Turína odcházel.

„Moc mu chybí Real Madrid," líčil španělský novinář Edu Aguirre, který je blízkým přítelem Ronalda, jeho aktuální pocity, podle nichž by se prý chtěl vrátit do svého oblíbeného klubu.

„Podobné dojmy měl i můj kolega novinář, když s ním mluvil před měsícem při návštěvě Cristiana na zápase Realu Madrid," podotkl Aguirre.

Italský list nicméně na druhou stranu při úvaze, jestli je návrat Ronalda do Realu uskutečnitelný, argumentuje tím, že Portugalec chtěl v dresu Juve získat titul z Ligy mistrů a také Zlatý míč.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 07.04. Odpovědět

1. dubna už bylo ! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články