Zpět na » Primera Division » Neymar by mohl s Messim vést současnou Barcelonu, tvrdí legendární Brazilec Rivaldo

Primera Division - Neymar by mohl s Messim vést současnou Barcelonu, tvrdí legendární Brazilec Rivaldo

Neymar by mohl s Messim vést současnou Barcelonu, tvrdí legendární Brazilec Rivaldo © Goal.com - Neymar s Messim

1

Líbilo se

04.04. - Za Barcelonu na přelomu tisíciletí sám odehrál bezmála 240 zápasů a dosáhl fotbalového vrcholu. V roce 1999 vyhrál jako hráč katalánského velkoklubu Zlatý míč a dvakrát přinesl na pobřeží Středozemního moře španělský titul. Teď svému někdejšímu zaměstnavateli radí, aby si stáhnul zpátky Neymara. Podle Rivalda by společně s Messim řídili červeno-modré dresy.

V brazilské reprezentaci se pravidelně střídají ti nejšikovnější a nejlepší fotbalisté planety. Bez diskuze se mezi ně řadil také Rivaldo, mistr světa z roku 2002. Legendární číslo 10 oplývalo tvořivostí a gólovou efektivitou. Dnes vkládá naděje ve svého mnohdy kritizovaného nástupce.

Výstřední účesy, luxusní narozeninové oslavy a milióny peněz na bankovním účtě. Tak mnohdy vidí veřejnost Neymara Júniora. Bezmezně mu věřili nejen v národním výběru, zatím se však stále čeká na to, kdy konečně dospěje. Unáhlený přestup z Barcelony do PSG mu v tomto procesu rozhodně nepomohl.

Během minulého léta lanařila Barca svého ztraceného syna marně, nyní už by to však dle mnoha zdrojů mohlo vyjít. Pařížskému vedení s rodákem z Mogi das Cruzes došla trpělivost. „Spekuluje se o příchodech Lautara Martíneze a Neymara. Druze jmenovaný má jisté místo v základní sestavě, Messi si ho tam vyžádá,” začal Rivaldo rozhovor.

Za poslední roky prošli Barcelonou mnozí výteční hráči, kteří však vedle Lionela spadli do průměru. Ale Neymar je na tom podobně jako Luis Suárez. Oni neřeší jakýkoliv tlak z okolí. Vždy hrají svou hru, chovají se na hřišti zcela osobitě.”

Neymara nikdy nic nevyleká. Pro klub by se jednalo o sázku na jistotu. Oproti Martínezovi má dnes již velké zkušenosti a Barcelona by měla v momentální situaci upřednostnit jeho.”

Samozřejmě se i nyní najdou fanoušci, kteří budou připomínat jeho nehezký odchod. Já osobně jsem ale velkým příznivcem jeho technické kvality a specifické osobnosti. Teď se už jedná o úplně jiného fotbalistu než tehdy. S Messim a dalšími vrátí na Camp Nou trofej pro vítěze Ligy mistrů,” uzavřela ikona kopané, která od července roku 2019 koučuje marocký tým Chabab Mohammedia.

Vojt?ch Olšr / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 05.04. Odpovědět

Tak hlavně se z toho nepředposrat.

peeko83
Ministr - 04.04. Odpovědět

V tý Barce to stojí nějak za hovno.

Ministr
Reklama
Reklama
Nejnovější články