Zpět na » Primera Division » Dresy Realu Madrid pro příští sezónu odhaleny. V jaké barvě bude druhá a třetí sada?

Primera Division - Dresy Realu Madrid pro příští sezónu odhaleny. V jaké barvě bude druhá a třetí sada?

Dresy Realu Madrid pro příští sezónu odhaleny. V jaké barvě bude druhá a třetí sada? © elespanol.es -

0

Líbilo se

29.03. - Sezóna 2019-20 ještě nedospěla do svého konce - kvůli šířící se pandemii nákazy koronaviru to možná ani nestihne - a na internetu se již objevily obrázky dresů madridského Realu, které bude oblékat v tom příštím soutěžním ročníku. Specializovaný server footyheadlines.com přinesl obrázky všech tří variant dresů.

Co se týče výrobce (Adidas) ani hlavního sponzora (Fly Emirates), v tomto směru se nic nemění. Pochopitelně u první sady ani tradičně dominantní bílá barva. Ta bude v nové verzi dresů zkombinována s namořní modří, v níž budou vyvedeny nejen tradiční tři pruhy na ramenou coby značka německé firmy, ale také okraj výstřihu a logo sponzora Fly Emirates. Hlavní novinkou jsou ale lemy rukávů, které budou v kombinaci námořní modři a růžové barvy.

Na druhé variantě, jak ji představil server footyheadlines.com, se Real Madrid vrátí k růžové barvě, kterou oblékal v sezóně 2014-15, ačkoliv tehdy měla jiný odstín než bude mít pro sezónu 2020-21. Detaily v podobě pruhů, loga sponzora a výrobce budou v barvě bílé, klubový znak v kombinaci bílé, šedivé a černé. Lemy rukávů budou mít podobný styl jako u první sady, jen se zde bude námořní modř střídat s bílou.

O něco méně byla poodhalena třetí sada dresů. Ta by měla být v barvě černé, ovšem v kombinaci se šedivou, doplněna fuchsiovou barvou.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 30.03. Odpovědět

Ta růžová je v pohodě, ale ty rukávy? To je děs. Materiál se mi taky moc nezdá

COKO
Dikec - 30.03. Odpovědět

Diky bohu ani pristi sezona nebude, aby mohli v necem tak odpornym hrat. Po tvrde lekci s koronavirem se snad zacne svet obracet v normalnejsi a lepsi misto

Dikec
peeko83 - 29.03. Odpovědět

Není o čem. Hlavně, že jsou na nich sponzoři Smajlík 1

peeko83

Zajímavé komentáře, za mě jsou první dvě varianty velice vydařené a to jsem "zdravě" sexuálně orientovaný Smajlík 1

PepikzHane

Ježiš..ať hrajou v čemkoliv, růžová je taky barva...

Tomguncz9

treti ujdou, ale kdyby tam byla tyrkysova, tak lepsi. bile jsou pro me vzdy na níc a prostredni extrem

ovmartin23

Ale fujky... který rohlíček jim navrhl takové dresíčky? Smajlík 3 To jim zrovna mohli navrhnout i kabelky. Muset nosit takové dresy, tak bych radši začal zvažovat anulaci i příští sezóny.

Prasemiro

To je strašný. Důsledek společnosti, která toleruje homosexuály, transky a podobmý svinstvo. Když pak někdo z těchto individuí adoptuje dítě, což je podle Belgie v pohodě, s dítěte se pak stane buď návrhář, youtuber, nebo mens physique. Tenhle dres je důkaz, že společnost jde do prdele

barbossaCFC

Aaaaaa hrůza ale přece jenom lepší neš Juventus. Realu celkem fandím ale teď si říkám: Kolik toho sakra ti návrháři vyhulii?

Tottenhamfanda
Reklama
Reklama
Nejnovější články