Zpět na » Primera Division » Lautaro není pro Barcu řešením, zpochybňuje Rivaldo očekávaný transfer

Primera Division - Lautaro není pro Barcu řešením, zpochybňuje Rivaldo očekávaný transfer

Lautaro není pro Barcu řešením, zpochybňuje Rivaldo očekávaný transfer © as.com - Lautaro Martínez

0

Líbilo se

27.03. - Barcelona chce v létě vynaložit nemalé finanční prostředky na nákup útočníka. Spekulace se velmi často točí kolem argentinského fotbalisty Lautara Martíneze. Ovšem podle názoru bývalého hráče katalánského klubu Rivalda není sázka na hráče Interu Milán tím ideálním krokem, který by mělo klubové vedení v nadcházejícím transferovém okně učinit.

Podle mnohých expertů je Lautaro Martínez prioritou číslo jedna. Barcelona má v úmyslu přivést na Camp Nou hráče, který na sebe upozorňuje výkony v dresu Interu Milán. Přestup nevyjde nijak lacino, výkupní klauzule hráče činí 111 milionů eur a management klubu přemýšlí, jak by se dala snížit případným přestupem barcelonského fotbalisty na protiúčet.

Jenže dle mínění někdejšího forvarda Barcy Rivalda, by si mělo vedení tento transfer ještě pořádně rozmyslet. „Lautaro Martínez podle mě není řešením pro aktuální potřeby týmu. Pro mě je prioritou na posílení Barcelony Neymar," lobuje za svého krajana.

„Lautarovi je teprve 22 let, ještě se potřebuje vyvíjet, sbírat zkušenosti, přestože je to dobrý hráč, který se může v budoucnu stát špičkovým fotbalistou," řekl Rivaldo.

„Z toho důvodu se domnívám, že by se Barca měla soustředit na návrat Neymara, aby znovu měla smrtící útok, tak jako v minulosti."

„Barcelona by do toho měla jít, učinit zásadní investici, zejména v tuto chvíli, kdy se zdá, že PSG je ochotno akceptovat mnohem rozumnější nabídky. Nebyl by to tak riskantní přestup," domnívá se Rivaldo.

„Neymarovi je 28, má toho ještě spoustu před sebou. Byla by to super posila, protože zná klub, je to neskutečná osobnost, díky čemuž je rozdílovým hráčem. Nemá žádný problém strhnout na sebe pozornost, která teď všechna leží na Messim. Mám takový dojem, že i Leo by byl rád, kdyby ho měl znovu vedle sebe."

Dalším tématem, které se aktuálně probírá v Barceloně, je i nová smlouva pro brankáře Ter Stegena. „Souhlasím s tím, že Ter Stegen si zaslouží lepší plat za to všechno, co pro mužstvo udělal v posledních letech. Ale zase si nemyslím, že by měl mít stejný plat, jako Messi nebo Suárez, jak někteří argumentují. Určitě by ale měl být jeden z nejlépe placených hráčů kádru. Měl by být hned za těmi největšími hvězdami," dodal Rivaldo.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

podle me by zas nebyl neymar ideal, uz jen proto ze to neni loajalni hrac vuci svemu klubu. to potvrdil v barce, ted to potvrzuje v PSG. kdo muze zarucit ze si to za rok zase nerozmysli? uz jen z tohohle duvodu bych dal prednost martinezovi. ale to je jen muj nazor, nic vic

HyperioN

A má podle mě pravdu, Lautaro je řešení do budoucna, ale určitě ne do další sezony, klidně bych se vsadil, že by v jeho první sezoně v Barce jen paběrkoval a začínal se vyplácet až déle, proto je pro Barcu důležitější Neymar pokud chtějí okamžité posílení

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články