Zpět na » Primera Division » Calderón a Mijatovic se sešli s hráči

Primera Division - Calderón a Mijatovic se sešli s hráči

0

Líbilo se

17.01. - Ramón Calderón, president Realu Madrid, a Pedja Mijatovic, sportovní ředitel, měli zhruba dvouhodinovou schůzi ve Valdebebas s hráči. Hlavní ředitel klubu, který dorazil něco po dvanácté hodině, objasnil vyjádření, jenž se nedávno dopustil a za ně se také všem hráčům v šatně před tréninkem omluvil.

President Realu Madrid mluvil po telefonu během obědu s kapitánem Raúlem Gonzálesem. Oznámil mu, že by se rád sešel se všemi hráči, aby vyjasnil své prohlášení. Na konferenci v universitním centru Villanueva dal Calderón odměnu Ikeru Casillasovi, ohodnotil Gutiho a také obvinil bývalého presidenta Florentina Pereze za to, že sabotoval přestup hráče Kaká, který mohl přestoupit právě do Realu Madrid. Jinak také poděkoval hráčům za výhru proti Realu Sociedad a pochválil hlavně nováčky v týmu, že se dokázali tak rychle adaptovat do nového prostředí.

Doufá, že hráči budou takto pokračovat i nadále, budou tvrdě trénovat a bojovat o titul jak v Primera división, Lize mistrů, tak i v Copa del Rey. Všem popřál hodně štěstí v následujících utkáních.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články