Zpět na » Primera Division » Příští klub pro Coutinha? Do Manchesteru ať nechodí, do Arsenalu by nesedl. Kam by ideálně pasoval?

Primera Division - Příští klub pro Coutinha? Do Manchesteru ať nechodí, do Arsenalu by nesedl. Kam by ideálně pasoval?

Příští klub pro Coutinha? Do Manchesteru ať nechodí, do Arsenalu by nesedl. Kam by ideálně pasoval? © express.co.uk - Philippe Coutinho

1

Líbilo se

24.03. - Philippe Coutinho se v Barceloně neprosadil. A výrazně lépe se mu zatím nedaří ani na hostování v mnichovském Bayernu. Poslední dobou se proto hodně spekuluje o jeho možném návratu zpět na britské ostrovy do anglické Premier League, odkud před dvěma roky utekl. Zálusk si na něj dělají ty nejtěžší váhy z anglické ligy.

Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal. Tyto všechny kluby byly spojovány s možným přestupem brazilského ofenzivního záložníka Philippeho Coutinha. O jeho podpis se asi strhne v létě velký boj, protože Barcelona už s ním podle všeho ztratila trpělivost. Navíc by jeho prodejem ráda ulevila svému našponovanému rozpočtu. Nejen že by získala z operace potřebné finance, ale také by ušetřila na jeho tučné výplatě.

Kam by ale mohla někdejší hvězda Liverpoolu přesunout? Rio Ferdinand měl na to jasný názor.

„Když hrál za Liverpool, byl to výtečný hráč. Jakmile ho ale opustil, už jím přestal být. V Barceloně se trápil, nemohl najít ideální pozici a nijak úžasné výkony nepředvádí ani v Bayernu," uvedl někdejší legendární obránce Manchesteru United.

„Každopádně si myslím, že uvnitř je to pořád výborný hráč, akorát potřebuje někde cítit jistotu. Přestup do správného týmu v Premier League by pro něj mohl být spásou, potřebuje to. Dříve bych tvrdil, že ideální by to bylo do Manchesteru United, tedy předtím, než přišel Bruno Fernandes. Teď už ne," uvedl Ferdinand.

Hodně se mluvilo o možnosti přestupu do Arsenalu nebo Chelsea. Nicméně podle Ferdinanda by nejideálnějším místem pro jeho další kariéru byl Tottenham.

„Jestli by zlepšil výkon Spurs? Bezpochyby, stoprocentně. Kluci jako Harry Kane, Dele Alli nebo Son by ho určitě nastartovali. Myslím si, že by byl skvělou posilou pro Tottenham. Zlepšit by mohl i Arsenal. Ale kde by v jejich systému hrál? Mají Özila. A mě se Özil, pokud hraje dobře, líbí. Málokterý klub mu může nabídnout pozici, kam by ideálně zapadl. Nepasoval by do Manchesteru City, Liverpoolu."

Ačkoliv Ferdinand namítl, že v United už nehledají hráče Coutinhova typu, věří tomu, že by Brazilec určitě patřil mezi hráče základu. Ovšem bývalý zadák Red Devils přeci jen cítí, že tu je ještě jiná překážka, která by stála v cestě případnému transferu. „Hrál totiž za Liverpool, to je další problém. Rivalita je hrozná věc," dodal.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 24.03. Odpovědět

Rio má recht.. je to jen další vyhořelá troska co těží ze jména asi jako Sanchéz...

Wazz
cukr - 24.03. Odpovědět

Neví někdo proč nejdou české a slovenské stránky Barcelony?

cukr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články