Zpět na » Primera Division » Neymar už prý kývnul Barceloně. V Paříži si hodlá odchod vydupat

Primera Division - Neymar už prý kývnul Barceloně. V Paříži si hodlá odchod vydupat

Neymar už prý kývnul Barceloně. V Paříži si hodlá odchod vydupat © Bleacher Report - Neymar Jr.

2

Líbilo se

21.03. - Angažmá hvězdného Brazilce ve francouzské metropoli netrvalo příliš dlouho a už začaly vyplouvat na povrch informace o jeho nespokojenosti. Nejméně jednou nohou byl pryč letos v létě, nakonec mu však vedení nedalo na vybranou a musel zůstat. Nejbližší přestupní okno by ale podle všeho mělo celou ságu rozlousknout definitivním návratem do Barcelony.

Alespoň to se tedy píše v Neymarově rodné zemi. Brazilský novinář Joaquim Piera tvrdí, že mezi hráčem a katalánským velkoklubem již došlo ke konkrétnímu jednání, které se zdá být na dobré cestě.

Barça se pokusí uplatnit Článek 17 v pravidlech FIFA pro hráčské přestupy. Podle něj je fotbalistův kontrakt chráněn pouze po dobu tří lety. Za necelého půl roku by tedy zaměstnavatel měl Neymarovi umožnit předčasné rozvázání smlouvy.

Zájmem získat zpátky svého ztraceného syna vzplanuli Blaugranas již loni v srpnu. „Vyvinuli jsme obrovské úsilí, zkusili jsme všechny možné cesty. Zaslali jsme PSG dvě nabídky, jednu pouze s peněžní náhradou, druhá dokonce zahrnovala hráče,” svěřil se tehdy výkonný ředitel Barcelony Oscar Grau.

Poté nám však něco napovědělo, že PSG jej nechce prodat za žádnou cenu. Nechtěli jsme se zbytečně utrhnout ze řetězu kvůli jednomu hráči. Samozřejmě potřebujeme co nejlepší kádr, ale zároveň si nemůžeme dovolit přehnaně utrácet a ztratit rovnováhu.

Když hraje, tak svůj tým zvedá o úroveň výš. To je pravidlo, které pro Neymarovo pařížské angažmá vesměs platí. Přestože ze začátku sezóny marodil, celkem si v probíhající sezóně z 22 soutěžních utkání odnesl úctyhodnou bilanci 18 vstřelených gólů a 10 asistencí. Jeho tým se navíc senzačně probojoval do čtvrtfinále Ligy mistrů a přiblížil se k premiérovému triumfu v soutěži. Právě ušatý pohár byl tím, co pro PSG přišel Neymar dobýt.

Vlastní spokojenost však hračička s desítkou na zádech evidentně staví ještě o něco výše. Těžko říci, jak dlouho ještě potrvá nucená přestávka světových soutěží, v každém případě ale perfektně nahrává přestupovým jednáním a s nimi spojeným spekulacím. Neymarova budoucnost zůstává ve hvězdách.

Vojt?ch Olšr / bleacherreport.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 21.03. Odpovědět

Jj jako minulý rok že? Smajlík 3 To je stále furt dokola a nikam neprestoupi.

Forte02

pod synku Smajlík 5 taku kvalitu jak mas ty barca potrebuje...tu sa aj skludnis a bude to parada.. Smajlík 6

cica310584
Kuzma - 21.03. Odpovědět

A Barcelona splní mzdové požadavky tohoto rozmazleného a věčně nespokojeného hráče ? A na jak dlouho ?

Kuzma

Jak taky jinak, fotbalista od boha, ale v hlavě má nasráno neskutečně, nebál bych se ho označit za nejvíc neprofesionálního fotbalistu současnosti

Tomguncz9

Dobře si to vystihl. Bohužel je to právě ten fotbalista, kterého na hřišti Barca zrovna nutně potřebuje...člověk ty jeho extempore bude muset přetrpět.

Messi777
peeko83 - 22.03. Odpovědět

Souhlas, ale podobná cháska se celkem rozrůstá. Holt každý Bohem políbený není pokorný nebo Ondráček Smajlík 2

peeko83

Vidím to podobně no, pro Barcu je důležitý, aby se vrátil, podle mě by se tam i mohl trochu uklidnit, bude tam mít Messiho, taky by se mu víc mohli vyhýbat zranění, tak uvidíme, ale aktuálně mě teda neskutečně jeho chování vytáčí

Tomguncz9

tak o nikdo to nebyl žádný svatoušek..občas zralej na pár facek, ale nohy má fantastický

Messi777
Reklama
Reklama
Nejnovější články