Zpět na » Primera Division » Madridský „Galáctico" v hledáčku klubu Premier League s agentem Mendesem jako prostředníkem

Primera Division - Madridský „Galáctico" v hledáčku klubu Premier League s agentem Mendesem jako prostředníkem

Madridský „Galáctico © thesun.co.uk - Přestoupí James do anglické ligy?

0

Líbilo se

11.03. - Kolumbijský záložník James Rodríguez si v Realu Madrid po návratu z dvouletého hostování v Bayernu příliš neužívá. Kouč Zidane mu příliš prostoru na hrací ploše nedopřává a v bulváru už se hodně spekuluje o tom, že by někdejší Galáctico mohl změnit prostředí. A pomoci by k tomu mohl proslulý agent Jorge Mendes.

Kolumbijský záložník je zoufalý. Dva roky hostování v Bayernu nepřinesly žádný výsledek. Mnichovský klub neuplatnil opci na přestup a vrátil hráče na Bernabéu. Ale ani tam se jeho pozice nezměnila. Pořád se řadí mezi okrajové hráče Zidanova kádru.

Změnit by se to ale mohlo během nadcházejícího léta. O hráče totiž jeví zájem štika Premier League Wolverhampton Wanderes, v tabulce momentálně na šesté pozici.

Real by Jamese určitě rád prodal. Ale The Sun uvádí, že za něj požaduje 71 milionů liber. Stejnou částku, za jakou ho v roce 2014 po MS v Brazílii kupoval z Porta. Tehdy byl nejlepším kanonýrem celého turnaje. Na delší dobu se stal rovněž posledním fotbalistou, který byl označován přivlastkem El Galáctico, tedy posila, za níž Bílý balet neváhal utratit vysoké finanční prostředky jako v éře Beckhama, Figa, Zidana, Ronalda, Kaká a dalších hvězd. V dalších letech totiž Real zvolil odlišnou přestupovou politiku.

Tak vysokou položku ale klub, který pomalu nakukuje mezi anglickou elitu, na vylepšení svého kádru vydat nemůže. Využít by ale chtěl dobré vztahy s agentem Jorge Mendesem. Portugalský šíbr má mezi Vlky hned šest svých oveček. Rubena Neves, Dioga Jotu, Ruie Patricia, Daniela Podenceho, Pedra Neta a Joaa Moutinha. Stejně tak zastupuje i manažera Nuna Espirita. A samozřejmě Mendes má ve svém portfoliu i kolumbijského fotbalistu a svým vlivem by mohl obměkčit prezidenta Flotentina Péreze, aby snížil požadovanou přestupovou cifru.

James Rodríguez v letošní sezóně odehrál jen sedm ligových zápasů, z toho čtyři v základu, ale ten poslední loni v listopadu na Mallorce, kde Real po bídném výkonu prohrál 0:1.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články