Zpět na » Primera Division » Beckham a Calderon: Studená válka

Primera Division - Beckham a Calderon: Studená válka

0

Líbilo se

19.01. - David Beckham, jenž v létě odchází do amerického LA Galaxy, se údajně opřel do prezidenta klubu Ramona Calderona. Ke konfliktu došlo na tréninku Realu Madrid.

Calderon svolal mimořádnou schůzi na čtvrtek, účastnit se jí měli všichni hráči Realu. Důvodem byly nějaké poznámky odvysílané ve španělském rádiu.

Ĺ éf Realu Madrid tvrdil, že LA Galaxy zlanařilo "průměrného herce, jakých je v Hollywoodu spousta" a taky dodal, že jde do USA, protože ho už nechce žádný evropský klub.

Calderon byl donucen se za své nemístné poznámky omluvit Beckhamovi. Ten si nyní údajně vylil zlost na Calderona před ostatnmi spoluhráči. Beckham prý řekl: "Řekl jsi fanouškům, že už mám v Los Angeles koupený dům. To není pravda. To je lež. Jednáš se mnou jak s kusem hadru."

"Mí spoluhráči mě vždycky respektovali, ale ty nikdy."

Beckham byl odstaven od některých věcí poté, co minulý týden podepsal smlouvu s LA Galaxy. Navíc si už nejspíš letos ani jednou nezahraje, jak se vyjádřil trenér Fabio Capello. Beckham už možná ani tak nefiguroval v plánech italského kouče, což asi právě způsobilo Beckhamův odchod.

David Beckham v této sezóně nastoupil pouze ve 13 utkáních a vstřelil dvě branky.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články