Zpět na » Primera Division » Ramos burcuje před klíčovými zápasy: Teď je to pro chlapy, děti ať zůstanou doma

Primera Division - Ramos burcuje před klíčovými zápasy: Teď je to pro chlapy, děti ať zůstanou doma

Ramos burcuje před klíčovými zápasy: Teď je to pro chlapy, děti ať zůstanou doma © abc.es - Sergio Ramos

0

Líbilo se

25.02. - Skutečně náročný program čeká na Real Madrid v průběhu tohoto týdne. Už zítra na Bernabéu v rámci prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů přijede Manchester City, v neděli to bude vedoucí celek španělské ligy z Barcelony. Vědom si toho je i kapitán týmu Sergio Ramos.

A to je právě jeho čas. Když se týmu nedaří, nebo na mužstvo čekají důležitá klání, většinou je to on, kdo zasedne za stolek s mikrofóny a nastavuje jako správný kapitán svou tvář za celé mužstvo. A zápasy proti Citizens a azulgranas jsou pro Real životně důležité. Ve hře v nich budou hned dvě trofeje.

„Cítím se lépe v těch těžších okamžicích, než v těch dobrých. Proti City a Barceloně není místo na chybu. Sebemenší omyl vás může stát titul. Ale nesmíme mít strach, že vypadneme. Musíme na trávník vyběhnout s přesvědčením, že všechno dopadne dobře. Soupeř nesmí odhalit naši slabost. Přichází rozhodující týden. Týden pro chlapy. Děti ať zůstanou stranou. Naštěstí to máme všechno ve svých rukách," řekl Ramos.

Pro Sergia Ramose má Liga mistrů zvláštní kouzlo. Dokázal ji ostatně už čtyřikrát vyhrát a rozhodně si nemyslí, že by přítomnost Pepa Guardioly na druhé straně barikády měla představovat nějakou extra motivaci. Soustředí se především na to, co se stane na hřišti, rád by nechal klopýtnutí s Celtou a Levante někde daleko vzadu.

„Guardiolu hodně respektuji. Čísla mluví za něj. Ale nás motivuje Liga mistrů jako taková, nezávisle na tom, kdo proti nám stojí. Víme, že fotbal je o výsledcích. Prohráli jsme zápas s Levante, přestože jsme hráli dobře. Ale pokud nedáte gól, zaplatíte za to. Skutečnost je taková, že do této chvíle nikdo nemluvil o tom, že nám schází gól a ani my to nepociťovali. Musíme hrát dál dobře a výsledky se dostaví. Teď je ta chvíle na to méně mluvit a víc konat. Přichází okamžik pravdy, máme ideální možnost bouchnout do stolu. Teď není čas na stížnosti."

Po víkendovém kole byl madridský kapitán rozčílen výkony rozhodčího Hernándeze Hernándeze. Nicméně odmítl tvrzení, že by se cítil španělskými sudími pronásledován.

„Pronásledovaný určitě ne. Rozhodcovská filozofie co se úrovně týče, je jiná v Evropě a ve Španělsku. Víc dovolí, jsou v některých věcech přístupnější. S rozhodčími si buduji vztah a kromě příhody z minulého víkendu, která myslím měla osobní podtext, si troufnu tvrdit, že mám dobrý vztah."

Současně popřel, že by měl problém ohledně prodloužení smlouvy v Realu.

„Není důvod spěchat. Nemá ho klub, nemám ho ani já. Určitě se dohodneme. Nikdy jsem nepožadoval rok, dva, tři, nebo čtyři. Rozumím klubové filozofii prodlužovat starší hráče po jednom roce. Rozhodně ale není žádný rozkol mezi klubem a mnou, byť mnozí tvrdí opak. Jsme si jist, že dospějeme k dohodě. Teď ale není vhodná chvíle mluvit o nové smlouvě."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 27.02. Odpovědět

No včera tomu nasadil korunu ... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

cekam, ze jim City daji naklep

ovmartin23

tak to zůstane doma

AntiHnusdrid
peeko83 - 26.02. Odpovědět

Slova o týdnu pro chlapy od chlapa, který hraje tvrdě a zákeřně, ale sám se svalí při náznaku kontaktu nemůžu brát vážně.

peeko83
Redsss - 25.02. Odpovědět

Takze mali by si davat pozor Aguero alebo De Bruyne Ramos si uz brusi zuby he Smajlík 2

Redsss
heto - 26.02. Odpovědět

To sis ho spletl s někým jiným Smajlík 2

heto
Cornero - 25.02. Odpovědět

copak? zase se budou lámat ruce? :D

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články