Zpět na » Primera Division » Do Barcelony se vrátil "Larsson". Po objetí s Messim už nebude prát oblečení

Primera Division - Do Barcelony se vrátil "Larsson". Po objetí s Messim už nebude prát oblečení

Do Barcelony se vrátil © FotbalPortal.cz - Henrik Larsson a Martin Braithwaite

2

Líbilo se

23.02. - VIDEO Ve čtvrtek posílil Barcelonu. Světem proletěl jeho nepovedený rainbow flick při prezentaci, na tiskovce ho novináři skoro ignorovali. Začátek ve velkém klubu jak z partesu. Nicméně hodnocení a dojem z angažmá, které nebylo ušetřeno polemiky, se vytváří až na trávníku. A tam včera Martin Braithwaite ukázal, že by to nemuselo být úplně špatné.

Ti, co pamatují sympatického Švéda Henrika Larssona, který působil v Barce během éry trenéra Rijkaarda, určitě souhlasně přikývnou. Ano, jako bychom ho viděli na trávníku. A nejde jen o vzdálenou fyzickou podobnost, nýbrž i o styl, kterým se dokázal rodák z Helsingborgu vrýt do paměti všech příznivců a po kterém se jim roky stýskalo. Plné nasazení, obětování pro tým, přehršel vyzařující energie, dravost.

To vše předvedl včera i Martin Braithwaite. Na trávníku strávil zhruba dvacet minut, nicméně i za tak krátkou dobu si dokázal na svou stranu získat tribuny, které ho už při rozcvičování vítaly aplausem. Přesto, že byl jeho přestup pošpiněn polemikou kvůli hodně specifickým regulím, které stále platí ve Španělsku. Za to ale nemohl on. Za pravidla nese vinu svaz, za necitlivé jednání pak klubová direktiva. A ta to dostala před zápasem pocítit, když se na tribunách třepetaly bílé kapesníky, na znamení požadující demise.

Na trávníku Braithwaite nezklamal, spíše potěšil. Nejprve nepovedený centr, ale pak už gólové přihrávky. Střílený centr, který tečnul gólman Dmitrović, aby mohl Messi počtvrté v zápase skórovat a v úplném závěru střela, kterou vyrazil gólman Eibaru jen k Arthurovi, který uzavřel skóre na 5:0.

„Bylo to něco neuvěřitelného, sen se stal skutečností. Byl jsem trochu nervózní, ale měl jsem velkou touhu. Fanoušci měl přijali moc dobře, jsem hrdý, že tu jsem," pronesl Braithwaite, který ukázal, že by mu mohla jít spolupráce s Messim k duhu.

„Messi mi přišel gratulovat, je vidět, že je to super kluk a chce, abych tu byl spokojený. Snažil se mě několika přihrávkami najít. Kdybyste mi před čtrnácti dny řekl, že mě koupí Barcelona, určitě bych to nečekal. Oblečení, v němž jsem se objal s Messim už nikdy nebudu prát," žertoval nakonec.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 20 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... a tento tyden maji zase super tipy na LM :)

schickula
Wazz - 24.02. Odpovědět

šmatlák a nekop nic víc...odejde Messi můžou tu žumpu rozpustit...ale hlavně, že maj novýho "Larssona" Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3tupej pasák prasat at the wheel...

Wazz

Twl jak ho muzou srovnavat s Larssonem, to byl panecku nejaky pan fotbalista, ktery svoji extratridu dokazoval celou svou karieru. tady stacilo koukam 20 minut na soudy...

HyperioN

Ole at the weels

vladcevesmiru1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články