Zpět na » Primera Division » Nezavírám dveře do Realu Madrid, pronesla současná hvězda Wolves

Primera Division - Nezavírám dveře do Realu Madrid, pronesla současná hvězda Wolves

Nezavírám dveře do Realu Madrid, pronesla současná hvězda Wolves © lavanguardia.com - Adama Traoré

0

Líbilo se

21.02. - Včera se Adama Traoré utkal v rámci šestnáctifinále Evropské ligy s barcelonským Espanyolem. Gólem se na výhře svého týmu 4:0 sice nepodílel, ovšem opět si mohl na vlastní kůži vyzkoušet konfrontaci se španělským klubem. Zkušenost, která se mu možná bude hodit a kterou možná od příští sezóny bude zažívat každý víkend. Ano, i taková myšlenka se hlavou 24letého útočníka prohání.

Útočník, který před více jak pěti roky opustil barcelonskou "canteru", kvůli rozdílným názorům s vedením klubu a po složitých peripetiích na různých hostováních a štacích na britských ostrovech našel ideální místo pro svůj rozvoj. Ve Wolverhamptonu neuvěřitelně rozkvetl pod taktovkou portugalského kouče Nuna Espirita a nyní se řadí mezi nejobávanější forvardy celé Premier League.

Není divu, že se o jeho osobu znovu zajímá Barcelona, ovšem jeho návrat na Camp Nou, kde toho nestihl moc odehrát (ve dvou domácích zápasech jen 23 minut), se asi konat nebude.

Mnohem hlasitěji je rozebírán jeho potencionální přesun na Santiago Bernabéu a sám fotbalista by neměl žádný problém s tím stát se dalším fotbalistou v řadě, který by oblékl jak dres "azulgranas" tak posléze i ten "blancos".

„Neměl bych s tím žádný problém. Nezavírám dveře před žádnou možností. V tuto chvíli jsem šťastný tady, mužstvo funguje fantasticky. Ale pokud by měla přijít nabídka z Realu, nebudu mít žádný problém ji přijmout," pronesl včera pro deník La Vanguardia rodák z barcelonské čtvrti L´Hospitalet.

„K Barceloně necítím žádnou zášť kvůli tomu, co se stalo. To by nemělo žádný smysl. Kvůli jistým rozhodnutím konkrétních lidí nebudu ve válce s celým klubem. Mám na Barcelonu mnohem víc dobrých vzpomínek než těch špatných. Ale ve chvíli, kdy se budu rozhodovat o své budoucnosti, nemám žádný problém jít do Madridu. Bude hodně záležet na tom, jaké rozhodnutí učiní moje rodina," uvedl Traoré.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Azhus - 22.02. Odpovědět

4 góly a už chce do realu Smajlík 3

Azhus
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články