Zpět na » Primera Division » Další skandál v Barceloně. Záměrně prý špinila pověst hráčů

Primera Division - Další skandál v Barceloně. Záměrně prý špinila pověst hráčů

Další skandál v Barceloně. Záměrně prý špinila pověst hráčů © as.com - Prezident Bartomeu a Lionel Messi

1

Líbilo se

17.02. - To se to poslední dobou sype. Barcelona se nemůže vymanit z institucionální krize a teď ji stahuje pod pomyslnou hladinu další kauza. Podle rozhlasové stanice Cadena SER bylo zjištěno, že klubové vedení mělo najatou firmu, jejímž cílem bylo chránit reputaci prezidenta Bartomeua a jeho výkonného výboru a naopak podrývat pověst hráčů.

Rozhlasová stanice Cadena SER Catalunya přinesla informaci o tom, že vedení Barcelony najalo společnost I3 Ventrues, s cílem vytvářet názorové proudy prostřednictvím sociálních sítí. Hlavním účelem ale přitom měla být ochrana pověsti prezidenta Josepa Marii Bartomeua, čistit pošpiněnou image jeho a dalších členů výkonného výboru a naopak podrývat autoritu současných a bývalých hráčů či členů vedení, kteří nebyli názorově v souladu se současným vedením.

Firma najatá barcelonským klubem spravuje stovky účtů na Twitteru a Facebooku, na nichž měla napadat osobnosti spojené s azulgarans, například Lionela Messiho, jeho ženu Antonelu, Gerarda Piquého, Pepa Guardiolu, Xaviho, Carlese Puyola, Joana Laportu, Benedita, Jaume Rourese, Víctora Fonta či Puigdemonta s Junquerasem.

Na zmíněných účtech například kritizovali Messiho kvůli tomu, jak se protahuje proces prodloužení smlouvy, či Piquého kvůli jeho byznysu s Davis Cupem.

Vedení Barcelony podle uvedeného zdroje potvrdilo, že takovou firmu skutečně najalo, její služby dokonce stály klubovou pokladnu milion eur, ale kategoricky odmítá, že by měla co do činění s jejich obsahem.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 17.02. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

valverde von

cica310584
Azhus - 17.02. Odpovědět

Fuj, hnus, hrůza! Pryč s touhle nechutnou krysou!

Azhus

Bartomeu to je taková podobná mrcha jako býval Rosell. Zlatý Laporta.

Messi777
COKO - 17.02. Odpovědět

To chce pořádnou čistku celého klubu Smajlík 11

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články