Zpět na » Primera Division » TOP 4 návraty s otazníky. Kdo v Realu Madrid zůstane, kdo si naopak sbalí kufry?

Primera Division - TOP 4 návraty s otazníky. Kdo v Realu Madrid zůstane, kdo si naopak sbalí kufry?

TOP 4 návraty s otazníky. Kdo v Realu Madrid zůstane, kdo si naopak sbalí kufry? © FotbalPortal.cz - Zůstanou příští rok v kádru Achraf, Ceballos a Odeggard?

1

Líbilo se

13.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Na Bílý balet čeká v létě další fáze obměny kádru v němž hned sedm hráčů už překročilo věkovou hranici třiceti let. Nepůjde sice o žádný radikální řez, jen je ideální čas posbírat hráče, které poslal Real otrkat na hostování, postupně je začlenit do sestavy prvního týmu a chystat se na odchod veteránů madridské kabiny. Ale zůstanou všichni v kabině na Santiagu Bernabéu? .

Real by chtěl pokračovat v nastoleném trendu posledních let. Kupuje mladé hráče, do jejichž rukou (či spíše nohou) by jednou chtěl svěřit budoucnost klubu. Ať už je řeč o mladých Brazilcích, či například o Ferlandu Mendym či Fede Valverdem, kteří sbírají zkušenosti, aby postupně nahradili Marcela nebo Luku Modriće.

Achraf Hakimi

Jedním z takových hráčů by mohl být Achraf Hakimi. Tomu v létě skončí dvouleté hostování v Dortmundu. V klubu jsou přesvědčeni, že nabral dostatečné zkušenosti, aby mohl bez problémů hrát v dresu Realu. Tím spíš, když na lavičce udílí pokyny Zidane, který ho nechal debutovat v 18 letech. V Borussii se prezentuje velmi dobrými výkony, loni dal tři góly a na sedm nahrál, letos už dal sedm branek a šest nahrávek, byť je tento nárůst způsoben především tím, že v několika zápasech posunul svoji pozici o kousek do předu na křídlo. Real s ním nicméně počítá na pozici obránce, zohledňuje i to, že dokáže bez problémů zahrát jak na pravé, tak i levé straně. Jenže Achraf chce nejprve promluvit se Zidanem, jaké s ním má plány. Nechce znovu zastavit svůj rozlet, chce zastávat důležitou roli v týmu. Ve střehu je ale také Dortmund, je připraven hráče koupit. Už se o to pokoušel loni, ale bezvýsledně. Real mu plánuje navýšit smlouvu, prodat ho nechce. Tedy zatím.

Martin Odegaard

Hit posledních dnů a týdnů. V Realu Sociedad se velkému norskému talentu konečně daří, v této sezóně patří mezi nejlepší hráče letošní La Ligy, gólově se prosadil i ve vzájemném zápase na Santiagu Bernabéu. Ačkoliv se traduje, že v San Sebastiánu je jeho hostování dvouleté, ve skutečnosti se jedná o formulku 1+1 sezóna. V létě si tudíž může madridský klub Odegaard bez jakékoliv sankce stáhnout zpět. A chce tak učinit. Nicméně podle kuloárních zdrojů nechá rozhodnutí na hráči, jestli chce do Realu, nebo zůstane i další sezónu na Anoetě.

Sergio Reguilón

Další hráč, kterému se na hostování vysloveně daří. V Seville se stal neodmyslitelnou součástí základní sestavy a na levé straně obrany je spolehlivý nejen dozadu, ale velkou hrozbou je i směrem do ofenzivy. V Madridu s ním pro příští sezónu počítají, měl by tvořit dvojici s Mendym a Marcelo by zřejmě definitivně vyklidil pole, ovšem odchovanec klubu má pochybnosti. Chce hrát za klub svého srdce, ale zas ne za každou cenu. Nechce znovu leštit lavičku. A bojí se toho, že by se mu to mohlo stát. Trenér Zidane na něj po svém loňském příchodu do Realu příliš nesázel, nepatřil mezi jeho koně. Požadoval, aby ho poslali na hostování, přestože jeho výkony byly velmi dobré. V Seville si vyzkoušel, že má na to hrát ve velkém klubu a raději půjde znovu na hostování, nebo přestoupí jinam.

Dani Ceballos

Direktiva madridského klubu nadále věří v jeho potenciál. Také sám hráč při odchodu na hostování do Arsenalu požadoval, aby šlo o čisté hostování, bez opce druhého klubu na přestup. Touží se v Madridu jednou prosadit. Otázkou ale je, stejně jako u Reguilóna, jak to půjde se Zidanem u kormidla. Vzájemný vztah mezi nimi je velmi strohý a pokud Zizou bude na lavičce dál pokračovat, bude to mít Ceballos velmi těžké se prosadit.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články