Zpět na » Primera Division » Zidane hledá parťáka pro záložníka Casemira

Primera Division - Zidane hledá parťáka pro záložníka Casemira

Zidane hledá parťáka pro záložníka Casemira © FotbalPortal.cz - Zidane a Brozović

1

Líbilo se

12.02. - Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane už vyhlíží potencionální posily pro nadcházející sezónu. Podle deníku Mundo Deportivo si vyhlédl objekt v italské Serii A, v kádru vedoucího celku ligy Interu Milán. Velmi se mu údajně zamlouvá Marcelo Brozović.

Je možné, že v létě dojde na střídání Marcelů v kádru. Podle všeho odejde ten brazilský, který čím dál tím více vysedává na lavičce náhradníků a přijde do něj ten chorvatský. Brozović. Tedy ne přímo na jeho místo. Povoláním je totiž chorvatský fotbalista středopolař.

Ovšem trenér Zinedine Zidane usoudil, že právě takový hráč by seděl do mužstva Realu Madrid jako, slušně řečeno, zadnice na hrnec.

27letý fotbalista vykazuje v Interu Milán velmi dobrou formu, pro trenéra Antonia Conteho je klíčovou postavou, vedení klubu by si ho chtělo pojistit novou smlouvu. Ta stávající platí do roku 2022.

Jenže případná jednání budou mnohem komplikovanější ve chvíli, kdy se o hráče zajímá Bílý balet.

Úmyslem Zidana je tímto transferem ulevit Casemirovi, který nastupuje v podstatě nepřetržitě, neboť za sebe nemá přirozenou náhradu.

„Zidane chce stavět Brozoviće vedel Casemira anebo na jeho místě v případě, že by brazilský záložník musel odpočívat, nebo stál kvůli kartám," uvedl deník Mundo Deportivo.

Brozović přišel do Interu už v roce 2015 a v této sezóně odehrál 28 utkání v nichž vstřeli tři branky a na dalších pět nahrál. Podle serveru Transfermarkt je jeho cena 60 milionů eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články