Zpět na » Primera Division » Barça může oficiálně jednat o útočníkovi. Souhlas ji dalo Dembélého půlroční KO

Primera Division - Barça může oficiálně jednat o útočníkovi. Souhlas ji dalo Dembélého půlroční KO

Barça může oficiálně jednat o útočníkovi. Souhlas ji dalo Dembélého půlroční KO © as.com - Ousmane Dembélé

1

Líbilo se

11.02. - Barcelona už má oficiální svolení k tomu, aby mohla do kádru přivést útočníka. I přesto, že už přestupové okno zaklaplo před dvěma týdny. Výjimku ji vystavila neschopenka Dembélého, který se dnes podrobil operaci zraněného svalu a lékaři potvrdili jeho absenci na dlouhých šest měsíců.

Ousmane Dembélé se dnes ve Finsku u profesora Oravy podrobil operaci přetrženého svalu a lékaři mu vystavili neschopenku na dlouhých šest měsíců.

Na tento moment muselo čekat barcelonské vedení, aby mohlo oficiálně přikročit k angažování náhradníka za francouzského útočníka. Za normálních okolností je totiž vyloučeno posilovat kádr mimo přestupové okno až na situace, kdy se některý fotbalista zraní na dobu delší pěti měsíců. V tom případě může klub získat nového hráče na soupisku. Ten ale musí buď hrát ve španělských soutěžích, bez ohledu na výkonnostní úroveň, nebo být volný, bez angažmá.

Barcelona už má podle médií několik vytipovaných fotbalistů na seznamu. Favoritem měl být Willian José z Realu Sociedad, jenže jeho výkupní klauzule je nastavena na 70 milionů eur a to je v tuto chvíli částka nad možnosti katalánského klubu. Hráč se ale zamlouvá vedení a také trenérovi, který ho dobře zná ze vzájemného působení v Las Palmas.

Baskický klub navíc čeká semifinále domácího poháru a boj o Ligu mistrů. A byť má momentálně v preferencích kouče Imanola Alguacila přednost Alexander Isak, mít v záloze připraveného brazilského útočníka je důležitá věc.

Dále je ve hře také útočník Alavésu Lucas Pérez, autor devíti branek v probíhajícím ročníku, který má výkupní klauzuli do 20 milionů eur. Mluví se také o Ángelovi Rodríguezovi z Getafe, jehož by klub mohl oželet, neboť má do ofenzivy ještě Matu, Molinu a v zimě příchozího Deyversona. Mezi kandidáty se řadil i útočník Levante Roger, který je s 10 góly nejlépe střílejícím Španělem v La Lize.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články