Zpět na » Primera Division » Lepší výsledek než hra. Kdo nejvíc válel za Real, kdo naopak zklamal?

Primera Division - Lepší výsledek než hra. Kdo nejvíc válel za Real, kdo naopak zklamal?

Lepší výsledek než hra. Kdo nejvíc válel za Real, kdo naopak zklamal? © 90min.com - Ramos s Iscem

0

10.02. - Real Madrid i po víkendu udržel vedoucí pozici v tabulce španělské ligy. Na stadionu El Sadar v Pamploně sice neměl úplně dokonalý vstup do utkání, nicméně nakonec se přes nepříznivý průběžný stav dokázal překlenout a bez větších pochybností získal tři body. Konečný výsledek 4:1 je možná pro poražený tým až příliš krutý.

Ano. Real vyhrál. Můžeme s klidem říct, že zaslouženě. Ale rozhodně to nebyl takový válec, kterému by výsledek 1:4 napovídal. Zejména v úvodu měl Real problém se vymanit z euforického nástupu domácího týmu a jen se štěstím prohrával po prvních 15 minutách jen 1:0.

Špatný nástup

Real nedokázal zachytit nástup domácího klubu, byť Osasuna bývá proti Realu na El Sadaru vždycky patřičně nažhavená a Zidane na to své ovečky určitě dopředu připravoval.

Nicméně postupem času přebral Real kontrolu nad zápasem a začal v něm dominovat podle libosti. Ani tak ale nepředváděl nějak brilantní výkon. Efektivní byl spíše v koncovce.

Velmi dobrý výkon předvedli určitě oba krajní obránci. Mendy navazuje na předchozí dobrá vystoupení. V útoku to asi nikdy nebude Marcelo, ale je třeba uznat, že se v tomto aspektu zlepšuje. A směrem dozadu? Stoprocentní. Dobrý zápas odehrál i Carvajal. I díky jejich výletům po stranách se otupila počáteční iniciativa Osasuny.

Nejlepší výkon

Přesto asi nejlepší výkon předvedl Isco, který od Zidana dostává víc a víc příležitostí a začíná se za ni odvděčovat. Včera byl platným fotbalistou, v těžkých momentech si dokázal sbíhat hluboko pro míče, dokázal je udržet, navíc vstřelil klíčový vyrovnávací gól. Dobře se ukázal také Luka Modrić.

Nejhorší výkon

Zdaleka nejhorší výkon ale určitě podal Gareth Bale. Jestli je tohle maximu, co může nabídnout, pak ho asi čekají další zápasy na lavičce nebo na tribuně. První poločas byl z jeho strany špatný. Začal na pravé straně, kazil hodně snadných přihrávek, ztrácel hodně míčů, nebyl schopen přejít přes hráče. Zazdil velkou šanci po centru Carvajala. Na trávníku působil líným dojmem, laxním, jako vždy. V prvním poločase kvůli tomu, že se pomalu vracel, byl chycen v ofsajdové pasti. Jako by byl hlavou někde úplně jinde.

Zákeřný zákrok

Hodně ošklivý zákrok předvedl v prvním poločase Sergio Ramos. Snažil se odebrat míč Rubénovi Garcíovi, ovšem zasáhl místo kotník domácího fotbalisty. Hodně polemiky vyvolala skutečnost, že rozhodčí celou akci následně ani neprověřil přes VAR.