Zpět na » Primera Division » Další exces vedení Barcelony. V plánu byl návrat Iniesty

Primera Division - Další exces vedení Barcelony. V plánu byl návrat Iniesty

Další exces vedení Barcelony. V plánu byl návrat Iniesty © as.com - Andrés Iniesta

3

Líbilo se

09.02. - Velmi zajímavou zprávu zveřejnil server sport.es. Podle jeho informací se mělo vedení Barcelony pokoušet o návrat klubové ikony Andrése Iniesty v nedávném lednovém přestupovém okně. A nejde o žádnou novinářskou kachnu, informaci totiž následně potvrdili lidé z blízkého okruhu hráče.

Vedení Barcelony je poslední dobou všem spíše k smíchu. Rozhodně nepřipomíná management jednoho z nejlepších klubů světa. Jen za poslední dny si vysloužilo kritiku díky neuváženým prohlášením technického sekretáře Erica Abidala na adresu prvního týmu, trnem v oku byla i pitoreskní komedie kolem (ne)angažování útočníka Valencie Rodriga v lednovém přestupovém termínu, odvolání trenéra Valverdeho, přestože mužstvo bylo na první pozici v lize či následné jednání s Xavim kvůli převzetí trenérského žezla, které asi nemělo vůbec prosáknout na veřejnost.

A je toho ještě mnohem víc.

Posledním povedeným kouskem je pak informace, že se Barcelona v zimním přestupovém termínu snažila přivést zpět do týmu legendárního fotbalistu Andrése Iniestu.

Podle všeho měl 35letý fotbalista přijít na hostování do konce sezóny. Azulgranas jednali s vedením japonského klubu Vissel Kobe, kde momentálně hráč působí. Sám hráč, který byl nabídkou velmi překvapen, ji ale elegantně odmítl.

Iniesta má v Japonsku smlouvu až do ledna roku 2021.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cukr - 09.02. Odpovědět

No krom toho Abidala byla spíš většina velká kachna. A novináři v čele s Preislerem neví co psát, tak jen vyvolávají humbuk. Xaviho kvůli trénování nikdo nekontaktoval. To, že vyhodili trenéra se dalo čekat, jediná chyba bylo načasování. Nepřivedli posilu? Ok, vždycky se to nepovede ale kdyby se nezranil znovu Dembele, tak o tom nikdo nemluví. Nezastávám se vedení Barcelony, jsou to šašci ale zase tolik nesmyslů co novináři napíšou je už vážně moc. Nejvíc, že Messi může přestoupit do Realu Smajlík 3 Smajlík 3

cukr

Jak nemohl xaviho nikdo kontaktovat když to sám xavi potvrdil? Smajlík 2

vladcevesmiru1
cukr - 09.02. Odpovědět

Potvrdil, že se s ním bavili ale ne ohledně trénování. Byli tam za Dembelem, který se tam léčil

cukr

Proto tam byl i Grau, který řeší smlouvy. Naivko

vladcevesmiru1
cukr - 09.02. Odpovědět

Ano a proto Messi půjde do Realu a Iniesta se vrátí ty kašpare

cukr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články