Zpět na » Primera Division » Jsou to idioti. Agent Balea se obul do kritiků jeho španělštiny

Primera Division - Jsou to idioti. Agent Balea se obul do kritiků jeho španělštiny

Jsou to idioti. Agent Balea se obul do kritiků jeho španělštiny © FotbalPortal.cz - Jonathan Barnett a Gareth Bale

0

Líbilo se

08.02. - Gareth Bale dál zůstává v Realu Madrid. Přestože je každé přestupové okno dáván do souvislosti s možným odchodem pryč, pokaždé nakonec zůstane v klubu, do něhož přišel už před více než šesti lety, tehdy jako nejdražší hráč planety. A nejinak tomu bylo i tento první měsíc v roce 2020.

Velšskou hvězdu už od nepaměti zastupuje jeden z top agentů Jonathan Barnett, který žehlí jeho průšvihy, jichž je poslední dobou čím dál tím víc a díky nimž klesá v očích příznivců Realu. Abychom nechodili pro příklad nikam daleko, tak fanoušci Madridu například nenesou příliš libě, když Bale z každého zápasu, na který není nominován, vezme kramle a utíká pryč těsně před koncem. Zakázáno to sice podle interních pravidel není, přesto to nevypovídá o jeho loajalitě. Naposledy to udělal ve čtvrtek, kdy stadion opustil v 82. minutě, přestože jeho tým prohrával 1:4 s Realem Sociedad.

„A v čem je problém?," reagoval Barnett. „Chtěl se prostě dostat domů dřív, než bude zácpa. Za to ho lidi nemohou kamenovat. Tým prohrál, Gareth byl naštvaný." Právě tyto detaily nicméně velšskému útočníkovi na popularitě zrovna nepřidávají. „Proč by měl na takové drobnosti brát ohled? Stejně na něj pískají a bučí. Přitom on Real tolik miluje, bez ohledu na to, co se o něm říká. O Garethovi se píše pěkná špína. Jako třeba že neumí španělsky. Samozřejmě že umí. Ti, co tohle rozšiřují, ho vůbec neznají. Dělají ze sebe úplné idioty, když pomlouvají někoho, koho vůbec neznají," zuřil Barnett.

„Například minulý týden jsme se sešli se Saúlem (hráč Atlética) v mé kanceláři, seděli spolu 10, 15 minut a bavili se spolu bez nějakých problémů španělsky. Nepotřebuje dokazovat, že umí španělsky."

Jak už několikrát v tisku proběhlo, přestože Bale příliš nehraje, ze slunného Madridu se mu příliš ani nechce. „Madrid úplně miluje, město, život, který tu žije. A určitě není pravda, že trenér ho nemá rád. Můžu vám odpřísáhnout, že ho trenér má rád. Mezi Zidanem a Garethem není žádný problém. Novináři o tom sice píší, ale já už to vzdávám. Nezajímá mě to," uvedl.

Přitom mnozí se domnívají, že si Bale vybírá zápasy, do kterých chce nastoupit. „Takoví lidé by měli zavřít pusu. Někteří lidé, když otevřou ústa, hned ukáží, jací jsou idioti."

Velkým tématem letního přestupového okna byl transfer útočníka Realu do čínské ligy. „Měl velmi lákavou nabídku, takovou, co jednoduše nejde odmítnout. Ale Real ho prodat nechtěl. Čínský klub nemohl zaplatit tolik, co požadoval Madrid. Gareth chtěl odejít, stát se jakýmsi vyslancem. Pomoci, aby tam fotbal získal na popularitě. Měl jasnou vizi, že může fotbal zpopularizovat. A také by dostal hodně peněz, samozřejmě. Udělali by z něj nejlépe placeného hráče na světě."

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 09.02. Odpovědět

By mě zajímalo jestli sračky řiká i Baleovi a utvrzuje ho ve správnosti jeho chování nebo jestli mu v soukromí řekne pravdu. "Chtěl se prostě dostat domů dřív, než bude zácpa" to myslí vážně jako argument u hráče kterej bere desítky milionů měl by být jeden z mazáků a vzorů a nemá ani dost slušnosti zůstat do konce zápasu. Hláška o Číně je taky skvostná...

Cornero
Cornero - 09.02. Odpovědět

..nejdřív mele o ušlechtilejch myšlenkách jak chce být vyslancem fotbalu a jak chce tamní lize pomoct a pak dodá jen tak mimochodem že by tam byl nejlíp placenym hráčem na světě. To si nevidí do huby?

Cornero
Ministr - 08.02. Odpovědět

Nepotřebuje dokazovat, že umí španělsky. Smajlík 2 Smajlík 2

Ministr
Reklama
Reklama
Nejnovější články