Zpět na » Primera Division » Nespokojený Rakitić už jedná o odchodu z Barcelony

Primera Division - Nespokojený Rakitić už jedná o odchodu z Barcelony

Nespokojený Rakitić už jedná o odchodu z Barcelony © bleacherreport.com - Ivan Rakitić

0

Líbilo se

04.02. - Ivan Rakitić už patří bezpochyby do inventáře barcelonského klubu. Jak by také ne. Vždyť na Camp Nou přestupoval v létě roku 2014, tedy skoro před šesti roky. Déle jsou v kádru Barcy už jen Messi, Busquets, Alba nebo Sergi Roberto. Jenže vše nasvědčuje tomu, že jeho angažmá mezi azulgranas asi spěje ke svému konci.

Ivan Rakitić už zřejmě stříhá metr svého působení v Barceloně. Podle všeho chce klub opustit. Přes média před pár dny vykřičel do světa svoji nespokojenost. „Nelíbilo se mi hned několik věcí, říkám to zcela na rovinu, vím o tom já a lidé, kteří dělají rozhodnutí. Přemýšlel jsem v tomto přestupovém období o odchodu z klubu," odhalil své myšlenky.

Údajně nebyl spokojený s tím, jak s ním jedná klubové vedení. Během podzimu rovněž nastal překvapivý obrat v jeho herním vytížení. Ještě v loňské sezóně patřil mezi hráče, kteří jsou pro trenéra Valverdeho nepostradatelní, zatímco na podzim nebyl nijak ojedinělý obrázek, jak Rakitić vysedává na střídačce.

Byl to důsledek toho, že odmítl odejít v létě do Paris St. Germain, trval na svém setrvání v Barceloně, kde se mu líbilo, zatímco klub měl plány udělat s ním velký obchod? Na to chorvatský fotbalista narážel, když si stěžoval na špatné jednání ze strany klubu vůči jeho osobě?

Momentálně pod novým trenérem Setiénem dostává přeci jen více herního prostoru. Z pěti zápasů byl v základu hned třikrát. Nicméně podle rozhlasové stanice Cadena SER mohou být zbývající měsíce této sezóny jeho poslední v barcelonském dresu.

O přestup záložníka má velký zájem Atlético Madrid a už začalo o jeho letním přestupu jednat. Rakitićovi za rok končí smlouva a pro Barcelonu to bude poslední šance, jak za hráče získat nějaké slušné odstupné.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 04.02. Odpovědět

Tolik dřiny na hřišti a všichni ho ženou dveřma, styďte se

F4BRE
peeko83 - 05.02. Odpovědět

Hnát dveřmi je stále fajn. Dá se to dělat i jinak Smajlík 7
Myslím si, že pod Setiénem si zahraje víc, ale už to hold nebude první volba. Záleží na něm, co ještě chce a jak se k tomu postaví.

peeko83

Ten ať už konečně odejde proboha, pro Barcu toho udělal dost, teď ho Barca už nutně nepotřebuje a o jeho odchodu se mluví už snad 3 roky, jestli chce výzvu, tak ať zkusí PL (Chelsea, Arsenal, United) a jestli si chce už jen vydělat tak PSG, MLS, Čína

Tomguncz9

čau

BarcaNick
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články