Zpět na » Primera Division » Real Madrid v pozoru. Mbappé měl další výstup s Tuchelem

Primera Division - Real Madrid v pozoru. Mbappé měl další výstup s Tuchelem

Real Madrid v pozoru. Mbappé měl další výstup s Tuchelem © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

03.02. - VIDEO Pro Real Madrid je útočník Paris St. Germain Kylian Mbappé vysněnou posilou do ofenzivy. Ostatně ani sám hráč se netají sympatiemi k Bílému baletu. Nicméně v tuto chvíli je neprodejný, nebo aspoň ne za částku, kterou by si mohl Real Madrid dovolit. Ovšem poslední dobou má talentovaný útočník časté kontroverze s trenérem Tuchelem a i díky nim by se o transferu mohlo začít v létě jednat.

V Paris St. Germain je pořád co řešit. Když už nezlobí Neymar, hodil se do role týmového rebela jeho kolega z útoku Kylian Mbappé.

Ten poslední dobou těžce vydýchává, když ho trenér Thomas Tuchel stáhne ze hry dříve, než zazní konečný hvizd rozhodčího. Dovolil si to například teď, o víkendu, v zápase proti Montpellieru, který byl už rozhodnutý. Na průběžném vedení 5:0 se jedním gólem podílel i Mbappé.

Ovšem v 69. minutě se rozhodl Tuchel poslat na trávník Icardiho a tím, koho za něj obětoval, byl mladý Francouz. Tomu se ale tento tah pranic nelíbil a při příchodu ke střídačce neskrýval svůj hněv. Chtěl zamířit na lavičku trucovat, ale německý kouč se mu vehementně snažil ozřejmit svůj důvod a dokonce ho blokoval, aby nemohl pokračovat v cestě na střídačku.

V jeden moment se ho Mbappé snažil odstrčit, aby mu nebránil v cestě a pak si s Tuchelem vyměnil pár slov.

Není to ale poprvé, co se Mbappé dostal s Tuchelem do sporu kvůli střídání. Už v prosincovém zápase s Montpellierem došlo na podobnou scénu, stejně jako v zápase proti Nice.

Vedení PSG už v létě, na základě Neymarových výstřelků, prohlásilo, že podobná extempore fotbalistů snášet nebude. Hlavní autoritou bude trenér. „Já jsem trenér, ne Mbappé," uvedl nedávno Tuchel.

Jak dlouho to bude platit a jak se vyvine celá kauza možná uvidíme už v létě...

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pentoe - 04.02. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis - Basketbal ( remízy ) - Velmi spolehlivé informace

http://cevese.blogspot.cz/

pentoe

Já ho chápu. Je lepší, než Neymar a Icardi. Viditelně. Stejně jde dolů jako první a ne poprvý.

NoIscoNoDisco
peeko83 - 04.02. Odpovědět

Taková je doba. Mladí zobáci, kolem kterých se díky jejich kvalitám točí až moc velké peníze a pozornost. Nějaký dopad to mít musí. Je potřeba se nebát (vedení, manažer, trenér) a hned jim vyseknout triko, aby zůstali nohama na zemi. Nelze, aby hráč byl větší než trenér nebo klub.

peeko83

sprava sa ako dement ...mysli si ze ked je kvalitny tak si moze dovolit vsetko..taketo primadony posrane su v dnesnom futbale..

cica310584
Wazz - 04.02. Odpovědět

jj začíná z něj být celkem solidní Neymar 2 ...nemá nějaký sourozence? že by si třeba taky na týden v půlce sezóny zajel zaskotačit na narozeninovou párty...

Wazz
Eidur - 04.02. Odpovědět

Má bratra, fotbalistu, kterého chtěl přetáhnout RM Smajlík 1

Eidur

Spěchal pro banán. Vztek z hladu byl zřejmý

vladcevesmiru1
Forte02 - 03.02. Odpovědět

Proč neustále děláš ze sebe takového blba?

Forte02
Waldas - 04.02. Odpovědět

on nedela , on je vyplod odpadu nejhorši aky sa može vyskytnut

Waldas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články