Zpět na » Primera Division » Buď v létě anebo už asi nikdy. Zidanův sen se může stát skutečností

Primera Division - Buď v létě anebo už asi nikdy. Zidanův sen se může stát skutečností

Buď v létě anebo už asi nikdy. Zidanův sen se může stát skutečností © premierleaguenewsnow.com/ - Pomůže Pogbovi k přestupu příchod Fernandese do United?

2

Líbilo se

31.01. - Sen o přestupu Paula Pogby se pro madridský Real a především jeho trenéra Zinedina Zidana zas o kousek blíže posunul k realitě. Francouzský záložník Manchesteru United byl pro současného lodivoda Bílého baletu vytouženou posilou už drahnou dobu. Nicméně nesplnitelné požadavky anglického klubu znemožňovaly jakoukoliv dohodu. Teď se ovšem situace radikálně změnila.

Každé přestupové období touží Zinedine Zidane po příchodu Paula Pogby. Je to jeho velký oblíbenec. Považuje ho za součástku, která jeho týmu momentálně schází. Hráči Manchesteru skládá bez ustání lichotivé komplimenty a ani sám fotbalista v tomto směru na adresu bývalého skvělého fotbalisty a jeho vzoru nezůstává nijak pozadu.

Jenže každé přestupové období se v podstatě opakuje stále ta samá písnička. Real Madrid pokaždé dostane košem, protože jeho nabídka a představy United jsou od sebe na hony vzdáleny. Rudí ďáblové získali Pogbu svého času za rekordních 105 milionů eur. A jelikož nechtějí na hráči výrazně tratit, šponují jeho cenu na cirka 150 milionů eur. A to se v médiích objevovaly i částky mnohem vyšší.

Takovou investici ale prezident Pérez odmítá uskutečnit, možná i s ohledem na to, že Pogba má nálepku problémového hráče, navíc jeho zdravotní stav poslední dobou rovněž není zcela ideální. Na anglické protějšky nezabíraly ani nabídky s hráčskou kompenzací.

Teď ale Realu Madrid svitla jiskřička naděje, že by se Paul Pogba mohl před sezónou 2020-21 přeci jen nakonec stěhovat na Santiago Bernabéu. Důvodem je příchod záložníka Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon. Podle expertů je právě čerstvá posila za 55 milionů eur hráčem, který by mohl zastávat stejnou roli na hřišti. Tím pádem by už Pogba nebyl pro Manchester nedotknutelným hráčem a mohl by být k mání za mnohem nižší cenu, kterou by mohl akceptovat i madridský klub.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 31.01. Odpovědět

Mohl by zpět do Juve. Zálohu potřebujem jako sůl.

Forte02
niko78 - 31.01. Odpovědět

Ako zidan je pan,ale dufam ze tento sen sa mu nesplni,nevieme sa zbavit golfistu a budeme kupovat repera.

niko78

Hlavně ať už táhne .... Smajlík 11

pavelprvni
Kuzma - 31.01. Odpovědět

Pošlete alespoň 120 mil. a všichni budou spokojeni … Smajlík 7

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články