Zpět na » Primera Division » PSG stanovilo cenu za Cavaniho. Atlético musí přihodit pět milionů

Primera Division - PSG stanovilo cenu za Cavaniho. Atlético musí přihodit pět milionů

PSG stanovilo cenu za Cavaniho. Atlético musí přihodit pět milionů © as.com - Edinson Cavani

0

Líbilo se

29.01. - Konec přestupového okna se docela rychle blíží a Atlético Madrid pořád ještě nepřivedlo kýženou posilu do útoku. Tou se měl stát útočník Edinson Cavani. Jenže Los Colchoneros se s Paris St. Germain stále nedohodly na přestupové částce hráče, jemuž za půl roku končí smlouva. Pařížský klub ale ubral ze svých původních požadavků a snížil přestupovou částku. Teď je na tahu Atlético.

Edinson Cavani byl jasnou prioritou Atlética Madrid v lednovém přestupním okně. On měl být tím, kdo trochu rozproudí strádající ofenzivu colchoneros. Byť už má své roky, pořád je velkou hrozbou pro soupeřovy obrany. V PSG mu v létě končí smlouva a novou už odmítal podepsat.

V tom případě logicky prudce klesá cena hráče a toho chtělo Atlético využít. O Cavaniho se v minulosti zajímalo nespočetněkrát, jenže vysoká přestupová suma pokaždé eventuální obchod zhatila. Teď to měla být operace značně levnější.

Však Atlético poslalo do Paříže nejprve nabídku ve výši 10 milionů eur. Jenže vedení PSG v čele se šejkem Al-Thanim bleskově nastínilo svoje, diametrálně odlišné představy - minimálně 30 milionů eur.

Cavani sice nepatřil do základní sestavy, byl i zraněný, ale podle argumentů francouzské strany šlo pořád o výtečného kanonýra. Což byla pravda. Jenže cena asi byla skutečně dost přestřelená.

Ale asi i nabídka Atlética byl pod úrovní a tak se ji rozhodlo navýšit na 15. Ale ani tak nepochodilo. PSG dál zatvrzele odráželo jakékoliv pokusy o dohodu. Nepomohl ani tlak ze strany hráče, který odmítal nastoupit k zápasu.

Nyní ale PSG začalo couvat. Cítí, že by o hráče mohlo v létě přijít úplně zadarmo, což nechce dopustit. Aktuálně už požaduje podle L´Equipe za hráče jen 20 milionů. Atlético tedy musí zvednout o pět milionů nabídku a bude hotovo.

Očekává se, že se tak v nejbližších hodinách skutečně stane. Agent a zároveň bratr hráče už je totiž od pondělka v Madridu, kde jedná o podmínkách smlouvy, která by měla mít platnost do léta 2022. V každém případě ale půjde se svým platem dolů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články