Zpět na » Primera Division » Arteta zatrhl jeden odchod. Musí zabojovat, vzkazuje

Primera Division - Arteta zatrhl jeden odchod. Musí zabojovat, vzkazuje

Arteta zatrhl jeden odchod. Musí zabojovat, vzkazuje © express.co.uk - Arteta a Dani Ceballos

0

Líbilo se

25.01. - Dani Ceballos údajně požádal vedení Realu Madrid, aby ukončilo jeho roční hostování v Arsenalu předčasně a poslalo ho na jinou adresu. Důvodem bylo samozřejmě to, že si přes slibný začátek nedokázal vybojovat stálé místo v základní sestavě.

Tento týden médii probleskla informace, podle níž měl španělský záložník Dani Ceballos za lubem opustit londýnský Arsenal. Tam ho poslal madridský Real na roční hostování na konci srpna. Jenže ač se jeho angažmá na Emirates Stadium rozjelo slibně, postupně jeho herní vytížení klesalo a po listopadovém zranění v Evropské lize proti Guimaraesi už neodehrál ani jednu minutu.

To už stál na lavičce Gunners nový manažer Mikel Arteta. Emery, který si Ceballose vyžádal, dostal padáka a nahradil ho další Španěl. Ten zatím na záložníka z Realu také moc nespoléhá. Poté, co se Ceballos vykurýroval, čtyřikrát proseděl celý zápas jen na lavičce, naposledy v týdnu na Stamford Bridge a jednou se dokonce nevešel ani do nominace.

Proto chtěl Arsenal v lednovém okně opustit. Zájem o něj byl ve Valencii, nebo jeho předchozím klubu Betisu, mluvilo se i o Atléticu. Jenže Mikel Arteta Ceballosovi přistřihl křídla a naopak ho spíš popíchnul k tomu, aby víc pracoval. Naznačil mu, kudy vede cesta do sestavy.

„Mluvili jsme spolu. Když jsem nastoupil do funkce v Arsenalu, nebyl tady, léčil se ze zranění v Madridu. Když se vrátil, pokračoval v rekonvalescenci. Moc jsem ho zatím neviděl, protože s námi trénoval sotva týden, nebo deset dní. Slyšel jsem tyhle spekulace, ale nemám k nim co říct," uvedl Arteta.

„Teď by bylo hlavně dobré, aby se nejprve dostal do formy a bojoval o místo. Až potom vyberu fotbalisty, kteří jsou nejlepší pro mužstvo," nebral si Arteta servítky.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 26.01. Odpovědět

Arteta dobře! Jen se někde trošku nezadaří anebo nejde podle plánu a už by někteří hráči chtěli změnu. Makat a zasloužit si!

peeko83
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články