Zpět na » Primera Division » Potvrzeno: Odriozola je novou posilou mnichovského Bayernu

Primera Division - Potvrzeno: Odriozola je novou posilou mnichovského Bayernu

Potvrzeno: Odriozola je novou posilou mnichovského Bayernu © marca.com - Álvaro Odriozola

1

Líbilo se

22.01. - Je to oficiálně potvrzeno. Madridský Real opouští v zimním přestupovém okně první muž. Ačkoliv se v souvislosti s odchody spíše probírala jména Brahima Díaze či Mariana, jako první opouští madridskou loď pravý bek Álvaro Odriozola. Má namířeno do Bayernu Mnichov.

Hodně narychlo a v utajení se upekla transakce díky níž by měl Álvaro Odriozola markantně zvednout dosavadní laťku odehraných minut v této sezóně. Pod koučem Zidanem nastoupil jen do pěti utkání a zatím nenaplňuje očekávání, která do něj byla vkládána, když ho Bílý balet za 40 milionů eur kupoval v roce 2018 z Realu Sociedad jako perspektivního hráče pro budoucnost.

V dresu Bayernu, kde bude hostovat do konce sezóny, by měl ukázat své umění a také si zlepšit vyhlídky pro svoji další budoucnost v Realu Madrid. Jestliže se totiž nedokázal prosadit přes Carvajala, pak ho v létě čeká ještě větší konkurence, jelikož by se měl z Dortmundu vrátit Achraf Hakimi. Navíc by Odriozola určitě také rád zabojoval o místo v nominaci pro EURO 2020 a opět se po MS v Rusku podíval na velkou akci. Ovšem to je v tuto chvíli vedlejší úkol.

Aktuální vyhlídky na místo mnichovského Bayernu jsou poměrně slušné. Trenér Flick s ním počítá na pravý kraj obrany, kde sice hraje Pavard, ale ten by se měl posunout na stopera. Navíc Joshua Kimmich, který teoreticky také může hrát na pravém beku, už je v podstatě považován za záložníka.

„Na základě interních rozhovorů jsme se rozhodli vyhovět přání trenéra, který chtěl posílit defenzivu a rozhodli jsme se pro Odriozolu. Z této posily máme velkou radost a děkujeme odpovědným lidem z Realu za přátelské a kooperativní jednání," uvedl generální ředitel Bayernu Karl-Heinz Rummenigge.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články