Zpět na » Primera Division » Real Madrid má novou posilu. Utratil za ní 30 milionů eur

Primera Division - Real Madrid má novou posilu. Utratil za ní 30 milionů eur

Real Madrid má novou posilu. Utratil za ní 30 milionů eur © skysports.com - Reinier

1

Líbilo se

20.01. - Jak již před několika dny bylo avizováno, přivedl Real Madrid do svého týmu novou posilu, brazilského útočníka, či ofenzivního záložníka Reiniera. Čerstvě osmnáctiletý mladík vyšel pokladnu Bílého baletu na 30 milionů eur, což byla částka rovnající se výkupní klauzuli.

Real Madrid dnes oficiálně potvrdil získání nové ofenzivní posily do svých řad. Stal se jí Reinier Jesús, o jehož příchodu se hovořilo již před pár dny.

Madridský klub ale musel čekat na okamžik, až bude hráči 18 let, aby se nedostal do rozporu s nechvalně proslulým paragrafem v regulích FIFA. Plnoletosti hráč nabyl včera a dnes uzavřelo vedení Realu se zástupci Flamenga přestup za 30 milionů eur.

Reinier podepíše na Santiagu Bernabéu kontakt do roku 2026 s tím, že se k týmu připojí až v únoru po konci olympijské kvalifikace, v níž reprezentuje tým Brazilie do 23 let a zbytek sezóny stráví v Castille, tedy rezervním týmu, který působí ve třetí lize.

Real dobře věděl, proč je na podpis talentovaného fotbalisty potřeba tolik pospíchat. Výkupní klauzule totiž v létě vystoupá na 40 milionů eur, v roce 2021 dokonce na 70 milionů eur. Nehledě na to, že o hráče velmi usilovaly i další kluby, Liverpool, Arsenal, Manchester City nebo Paris St. Germain.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Real teď kupuje jednoho mladýho hráče za druhým a Barca? Tým starochů, snad pod novým trenérem se to zlepší. Poslední zápas se v áčku po půl roce objevil odchovanec Puig...taková první vlaštovka. Taky Fati bude dostávat snad více minut.

Messi777

Ano, objevil, ale nic moc nezahrál. Byla to katastrofa Smajlík 13

Blacktwo
COKO - 20.01. Odpovědět

A k čemu jim to je, když většina jsou mimo EU a Real je musí tahat po hostovačkách nebo musí hrát za Castillu?

COKO

však sním se teď určitě nepočítá do základu ano bude hrát za béčko nebo bude na hostování a když bude dobrý, tak se vrátí a místo, aby ho pak získali za 100 mega,tak ho budou mít ta 30. A když se mu nebude dařit, tak věřím, že ho zase třeba za těch - 30 prodaj.

Messi777
Petan00 - 20.01. Odpovědět

Nic moc? Hrál 20 minut, po 5 minutách vybojoval skoro ztracený míč, z čehož následně padla branka.

Petan00
COKO - 20.01. Odpovědět

Vážně tomu věříš? Kdo by dával 30 mega za brazilce, který se neprosadil a max odehrál zápasy za Castillu? Takoví se prodávají asi jako Henrique nebo Keirrison, těžce pod cenou hlavně aby se jich zbavili. I když Real umí na druhou stranu obchodovat dobře...

COKO

jj prej katasrofa..nevím co někteří myslí, že nastoupí a hned tam švihne hattrick. Hrál velmi slušně na to, že půl roku nehrál v áčku.

Messi777

30 mega za mladou naději dneska neni žádná rána. Buď to vyjde nebo ne.

NoIscoNoDisco
CPuyol - 21.01. Odpovědět

Puig hrál parádně. Gól je jen díky němu. Schoval do kapsy Rakitiče za 5 min, ty katastrofo.

CPuyol
peeko83 - 26.01. Odpovědět

Přesně. A při troše šikovnosti, kterou v tomto Real oplývá, ho i při nezdaru výhodně prodají.

peeko83
Reklama
Reklama
Nejnovější články