Zpět na » Primera Division » Věříme Valverdemu, i přes porážku jsme konečně hráli dobře, říká Messi

Primera Division - Věříme Valverdemu, i přes porážku jsme konečně hráli dobře, říká Messi

Věříme Valverdemu, i přes porážku jsme konečně hráli dobře, říká Messi © elespanol.es - Lionel Messi

0

Líbilo se

10.01. - Slušně rozehraný zápas Barceloně opět unikl mezi prsty. O víkendu derby s Espanyolem, včera v semifinále Superpoháru proti madridskému Atléticu. Barca neudržela vedení 2:1 a nedělní finále si proto nezahraje.

Přestože Barcelona zaznamenala negativní výsledek, její lídr Lionel Messi vidí i přes porážku spíše pozitiva. „Pokud pomineme výsledek, odehráli jsme skvělé utkání. Po dlouhé době máme velmi dobré pocity, že jsme ovládali zápas. Ale posledních deset minut se nám to vymklo z rukou," uvedl.

„Sice jsme kontrolovali utkání, ale dělali jsme chyby, které se nám prostě nesmí stávat. Měli jsme ho rozhodnout třetím gólem. Mohl to být ten, který nebyl uznaný, ale také nemusel," narážel Messi na branku, která mu po verdiktu VAR nebyla uznána pro údajné zpracování míče rukou.

Samozřejmě, tak jako po každé porážce, byl opět zpochybňován trenér Valverde ve své funkci. Argentinský fotbalista se ale postavil na jeho stranu. „Věříme mu. Musíme dál pracovat, abychom se zlepšili. Poslední dobou jsme nehráli dobré zápasy a musíme se znovu vrátit k naší hře, přestože jsme v tabulce první."

Messi si ale rozhodně nemyslí, že včerejší výpadek má nějakou souvislost s těmi nejbolestivějšími z poslední doby, tedy s Liverpoolem a rok předtím s AS Řím v Lize mistrů. „Nemá to s tím nic společného. Udělali jsme hloupé chyby, při útoku Correy jsme zůstali stát. takové věci se nám nemohou stávat, protože jsme odehráli dobrých 80 minut."

„Porážka nás hodně bolí, chtěli jsme bojovat a vyhrát Superpohár. Je to pro nás tvrdá rána, že jsme vyřazeni. Ale trápí nás to především kvůli tomu, jak k tomu došlo. Jak jsem řekl, byli jsme 80 minut lepší."

„Nenaděláme s tím ale nic, nemá cenu se bavit o tom, jestli je to zasloužené nebo ne. Vyhrává ten, kdo dá víc gólů. Byli jsme lepší, ale udělali jsme žákovské chyby a darovali jsme jim dva góly v posledních minutách," dodal ještě Messi.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články