Zpět na » Primera Division » Dembélé na cestě do Liverpoolu? Lajkoval fotku v jeho dresu

Primera Division - Dembélé na cestě do Liverpoolu? Lajkoval fotku v jeho dresu

Dembélé na cestě do Liverpoolu? Lajkoval fotku v jeho dresu © thesun.co.uk - Ousmane Dembélé "převlečený" do dresu Liverpoolu

0

Líbilo se

07.01. - Přestupové okno je samozřejmě plné spekulací a jednou velmi zajímavou je určitě možné budoucí spojení barcelonského útočníka Ousmane Dembélého a vedoucího celku anglické Premier League Liverpoolu. Postaral se o něj paradoxně sám mladý francouzský útočník.

Jedna spekulace střídá v tomto vysoce exponovaném období druhou. Mezi záplavou zpráv ale vyniká jedna, o jejíž vznik se svým konáním na sociálních sítích postaral sám útočník Ousmane Dembélé.

Forvard Barcelony totiž, zřejmě bez přílišného přemýšlení, co může způsobit, lajknul svoji fotku na Instagramu v dresu liverpoolského klubu. Tu na sociální síť po úpravě ve Photoshopu pověsil jistý fanoušek francouzského fotbalisty. Šeptanda o tom, že Dembélé míří na Anfield Road, se okamžitě začaly šířit rychlostí blesku.

Dembélé se ani ve své třetí sezóně nemůže v barcelonském klubu prosadit do základní sestavy, navíc je momentálně zraněný.

O jeho odchodu z klubu se mluvilo již dříve. Barcelona by podle všeho ráda získala alespoň část z investice, kterou uskutečnila před dvěma a půl roky po odchodu Neymara do PSG. Tehdy Borussii Dortmunda zaplatila 105 milionů eur, které se díky bonusům mohou rozrůst až na 145 milionů eur.

„Dembélé je skvělý hráč, má potenciál na to být jedním z nejlepších, ovšem jeho seznam zranění je otřesný. Nejsem si jist, jestli bych ho v Liverpoolu chtěl," napsal reakci pod příspěvkem jeden z fans Reds.

V trochu ironickém duchu pak reagoval jiný fanoušek, když připomněl Dembélého zahozené šance ze semifinále minulého ročníku Ligy mistrů, v němž byla Barca vyřazena právě Liverpoolem. „Dembélé už se dávno stal legendou Liverpoolu díky tomu, jak zahodil vyložené šance v semifinále Ligy mistrů."

Podle všeho ale manažer Liverpoolu Jürgen Klopp není příliš ochoten zaplatit částku za přestup 22letého fotbalisty, která bude bezesporu vysoká. Mnohem pravděpodobněji vypadá londýnská cesta. O hráče se měla údajně zajímat Chelsea, s jejímiž zástupci se už měl sejít Dembélého agent Moussa Sissoko.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen at jde třeba se mu bude dařit lépe...

BarcaNick
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články