Zpět na » Primera Division » Puyol vyrukoval se sebekritikou

Primera Division - Puyol vyrukoval se sebekritikou

0

Líbilo se

14.01. - Carles Puyol, kapitán FC Barcelona podrobil výkony své, ale i celého mužstva velké kritice za poslední výsledky svého klubu, které opravdu nejsou nejlepší. Jako pozitivní označil skutečnost, že ještě zbývá dost času na to, něco s tím udělat.

Když se nedaří, kabina to neskrývá. Po derby na stadionu Montjuïc hráči azulgranas uznávají, že neodehráli své nejlepší a po dnešním tréninku to byl kapitán Carles Puyol, který nešetřil kritikou na adresu svého mužstva. "Není to žádný poplach, ale je jasné, že poslední výsledky nebyly dobré. Je to záležitost celého mužstva, nehrajeme dobře v útoku ani vzadu. Teď zkusíme otočit list, visí nad námi hrozba, že musíme obrátit."

"Espanyol byl po celou dobu lepší než my. Hráli mnohem víc agresivněji. Poté, co vstřelili branku, se cítili nohem lépe a praktikovali svůj styl na brejky. Ve druhé půli, když jsme vyrovnali, se zdálo, že by se situace mohla otočit. Ale příliš brzy jsme dostali druhý gól." Číslo pět v barcelonském týmu připouští, že všichni mohou přispět lepším výkonem, počínaje jím samým. "Každý může přispět trochu víc, počínaje mnou. Nikdy nejsem šťastný, když prohráváme."

Klid, je čas. To je pozitivní stránka věci. "Zůstává ještě hodně ligových zápasů a je čas to změnit. nemusíme se strachovat." Kromě toho, poslední nedobré výsledky Barcelony jdou ruku v ruce se špatnými výsledky svých pronásledovatelů, díky nimž Barca, s jedním zápasem k dobru, zůstávají nahoře. "Je důležité, že nám soupeři neutekli. Ztráceli jsme, ale ostatní naštěstí taky."

"Musíme se vrátit, kterou jsme vždycky praktikovali. Ano, chybí nám hráči, ale na to se nesmíme vymlouvat. Musíme zpátky získat naši formu, tlak, držení míče, tak jak to hrajeme. Nebude to tak komplikované, jsme to pořád ti samí hráči." Situace, kterou mužstvo zažívá, se přihodí každým rokem. Protože ve více než devíti měsících soutěže se může stát cokoliv. Z toho důvodu je Puyol přesvědčený, že to můžou překonat: "Každým rokem zažíváme složité momenty a vždycky je překonáme. Mám důvěru v mužstvo. Když nedáváme góly není to chyba útočníků, ale nás všech, ze zadu musíme zakládat akce a pokračovat musí přes zálohu. Máme velmi dobré mužstvo a zvrátíme to."

/ fcbarcelona.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články