Zpět na » Primera Division » Zajímavá strategie. Na co chce Real nalákat hvězdu Paris St. Germain?

Primera Division - Zajímavá strategie. Na co chce Real nalákat hvězdu Paris St. Germain?

Zajímavá strategie. Na co chce Real nalákat hvězdu Paris St. Germain? © thesun.co.uk - Kylian Mbappé se svým bratrem

0

Líbilo se

02.01. - Velmi zajímavou strategii chce použít madridský Real v případě angažování hvězdného útočníka Paris St. Germain Kyliana Mbappého. Mladý francouzský forvard je v médiích zmiňován v souvislosti s rekordním přestupem do kádru Bílého baletu, který by se měl uskutečnit během letošního léta.

Kylian Mbappé se těší velkému obdivu fotbalového světa a zástupci Realu Madrid nejsou výjimkou. Uznání sklízí od prezidenta Florentina Péreze, chválu slyšel 21letý Francouz i z úst trenéra Los Blancos Zinedina Zidana.

Mbappé bude následující léto rozhodně patřit mezi hlavní přestupové cíle Realu Madrid.

Dokonce se v jeho souvislosti v bulvárních médiích hovoří o rekordním přestupu všech dob, kdy by přestupová suma měla činit závratných 257 milionů liber. Tím by překonal svého současného spoluhráče Neymara, jehož transfer z Barcelony v roce 2017 stál pokladnu PSG 198 milionů liber.

Paris St. Germain se sice snaží udržet svoji hvězdu v týmu a nabízí ji nový kontrakt, který by se vyrovnal tomu, jež pobírá právě Neymar. Mbappé ale zatím jednání odmítá. Nechce udělat krok, kterého by pak mohl litovat.

To je velká vzpruha pro snahy madridského Realu přivést vytouženého hráče na Santiago Bernabéu. Ačkoliv ví o zájmu Kyliana přestoupit do Madridu, transferu by mohla napomoci ještě jiná transakce. A sice jeho 13letého bratra Ethana Mbappého.

Ten se ve velmi dobrém světle ukázal na prosincovém turnaji International Champions Cup. Real by ho proto rád získal do svojí akademie La Fábrica a není pochyb o tom, že kromě fotbalové stránky by v této transakci nehrála roli ještě citová vazba na Kyliana. V Madridu určitě počítají s tím, že by přestup mohl výrazně ovlivnit rozhodování staršího bratra, aby kývl na nabídku z hlavního města Španělska.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 02.01. Odpovědět

Manipalce...skvělý tah, aby si rozumný hráč udělal nějaký názor o daném týmu.

COKO

Nechceš aby šel hrál do Barcelony ne?

CFCvirinho
peeko83 - 02.01. Odpovědět

Tak určitě to bude hrát důležitou roli. Kdybych měl o 8 let mladšího bratra, tak bych ho chtěl následovat. Nefunguje to spíš opačně?!

peeko83
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články